Danimarka Nakliye

danimarka çalışan nakliye firmaları

Danimarka nakliye firması

Danimarka nakliye çalışmalarını uzun yıllardan bu yana sürdürmekte olan firmamız Mersin Frigo, ihracat ve ithalat yük taşımacılığında komple ve parsiyel tır taşıma hizmetlerine devam etmektedir. Ülkeler arası ikili ilişkiler kapsamında yapılan anlaşmalara uygun olarak nakliye çalışmaları yapan kuruluşumuz, geçmişten günümüze faaliyetlerini ara vermeden devam ettirmekte, sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sektörde hayata geçirmektedir.

Araç filomuzda mevcut bulunan her türlü yükü taşıma kapasitesine sahip tenteli, frigo, lowbed, açık kasa dorse tırlarımız ile ihracat ve ithalat yük nakliye çalışmalarımız kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Kara yolları yönetmeliğine uygun olarak hareket eden firmamız taşıma yetki belgesi ile sigortalı lojistik hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’nin tüm bölgelerinden Danimarka şehirlerine taşınmakta olan yüklerin büyük bölümünde adı geçen firmamız son model tırları uzman şoförleri ve bilgi işlem merkezinde aktif halde bulunan deneyimli operasyon ekibimiz ile günün her anında ulaşılabilir durumda kaliteli lojistik hizmetleri sunuyoruz.

Her ebat ve ağırlıkta bulunan ticari yüklerinizin nakliyesi hususunda tam kapasite çalışmalar yapan firmamız aynı zamanda depolama, gümrükleme ve acentelik hizmetleri de sunabilmektedir. Gabari dışı ağır nakliyat yükleri ile konteyner nakliyesi çalışmalarına da imza atan Mersin Lojistik, müşteri memnuniyetini esas alan prensip ve politikalarından asla taviz vermeden hedeflediği amaca ulaşma çabası içerisinde gün geçtikçe kurumsallaşma yolunda ki iddialarını gerçekleştirmeye başlamıştır.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız