Dubai Nakliye

TÜRKİYE DUBAİ LOJİSTİK FAALİYETLERİMİZ

Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Dubai yedi emirlikten meydana gelen, dünya turzminin önemli merkezlerinden biridir.1 milyon 700 bin kişilik nüfusa sahip bulunan şehrin %17 lik kısmı yerli halktan oluşmakta, nüfusun büyük kısmını Asyalılar oluşturmaktadır.Amerika, Almanya, Fransa gibi bir çok ülke vatandaşının ticari faaliyet gösteren şirketlerinin bulunduğu Dubai, dünya ticaret merkezleri arasında son derece önemli bir konuma sahiptir. Dubai nakliye faaliyetlerimize kurulmuş olduğumuz 2013 senesinden bu yana hiç ara vermeden istikrarlı bir şekilde devam etmekte, firmamıza gelen tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak en uygun nakliye navlun tekliflerimizle işlerin büyük çoğunluğunu gerçekleştirmekteyiz.

dubai çalışan nakliye firmaları

Dubai nakliye firması

DUBAİ TARİHİ GEÇMİŞİ

Arap yarımadasında yer alan, Birleşik Arap Emirlikleri’ nin gözde bölgesi, ekonomik anlamda dünya çapında kendini ispat etmiş olan ve ülkemizin yoğun nakliye çalışması yaptığı ülkelerin başında gelen Dubai ile Ticari ilişkilerimiz çerçevesinde lojistik ve nakliye çalışmalarında geniş bir pay sahibi olan firmamız, Dubai kara yolu ve deniz yolu bağlantılı roro taşımacılığı yoğun olarak İskenderun ve Mersin limanları kullanılmak suretiyle gerçekleştirmektedir.

Ülkemizden İstanbul, İzmir, Ankara, Mersin gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerinden Dubai’ye sevkiyatı planlanan her türlü  ihracat yüklerinin taşınmasında olduğu gibi Avrupa ve Asya ülkelerinden gönderilen tüm ürünlerin sevki Türkiye üzerinden transit geçişli olarak sağlanabilmektedir.

KARA VE DENİZYOLU NAKLİYE FAALİYETLERİMİZ

Dubai’ye kara ve deniz yolu nakliyesi kapsamında taşınması düşünülen tüm yük gruplarının içerik ve özelliklerine uygun tipte araçlarımız, geniş kapsamlı filomuz bünyesinde mevcut olup, öz varlığımız olan araçlarımız ve kiralık araçlarımızla, talep edilebilen maksimum miktarda araç organizasyonlarımızla tüm ihtiyaçlara CMR sigortası kapsamında zamanında karşılık verebilmekteyiz. Her nevi kuru yüklerin taşınmasında standart tenteli tırlarımız, donmuş gıda maddeleri, yaş sebze meyve, donmuş et ve balık ile kimyasal maddelerin taşınmasında artı eksi derecelerde çalışabilen ısı muhafazalı frigofirik dorseli tırlarımız, açık ve gabari dışı ağır tonajlı yüklerin taşınmasını sal dorse açık kasa ile  havuzlu ve uzamalı lowbed tırlarımız vasıtasıyla, limanlar ve antrepolardan yüklenmesi planlanan konteynerler içerisinde bulunan yüklerin taşınmasını da konteyner kilitli araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız Dubai nakliye hizmetleri dışında, gümrükleme, depolama, acentelik hizmetleri, antrepo ve sigorta aracılık hizmetleri gibi konularda da faaliyet göstermektedir. Avrupa ülkeleri ve Türkiye’den Dubai’ye taşınması düşünülen ağır nakliyat yüklerinin taşınmasında lowbed dorse tırlarımızla hizmet vermekte, güzergah üzerinde bulunan tüm ülkelerden izin belgesi almak suretiyle sorunsuz teslimatlar sağlamaktayız. Dubai  nakliye çalışmalarımız İstanbul, İzmir, Mersin ve İskenderun limanlarından hareketle Dubai limanları arasında haftanın belirli günleri gerçekleşen periyodik gemi çıkışlarımız ile devam etmektedir. Dubai deniz yolu nakliyesinde tedarikçi acenteliklerimiz aracılığıyla  konteyner, açık, kuru ve dökme yük gemileri ile hizmet vermekteyiz.

MERSİN LOJİSTİK KURUMSAL

Genel merkezi Mersin’de bulunan Firmamız, tüm Katar nakliye taleplerine yerinde ve zamanında karşılık verebilmeyi amaç edinmiş,  yurt içinde İstanbul, Ankara, Hatay, Kayseri ve Adıyaman gibi şehirlerde, yurt dışında Almanya ve İran da şubeler oluşturmuş, ve tüm şubelerimizde mevcut deneyimli personelleri  ile kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir. Dubai nakliyesi ile ilgili gerek elektronik posta sistemimiz, gerekse sesli yanıt sistemi ile yazılı ve sözlü tüm talepleriniz anında değerlendirmeye alınıp, en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimiz ile karşılık verilmektedir.

Turizmin vazgeçilmez bölgeleri arasında ilk sırada yer alan ülke buna bağlı olarak gıda maddeleri tüketiminde son derece etkin bulunduğundan neredeyse tüm gıda maddelerinin tedarikini dışarıdan sağlamaktadır. Bu bağlamda önemli rol üstlenen ülkemiz Dubai’ye önemli oranda yaş sebze meyve ihracatı gerçekleştirmekte, bu ürünlerin özellikle frigo dorse tırlarla taşınmasında da firmamız hatırı sayılı oranda hizmet sunmaktadır.

Balıkesir yükleme, Dubai teslim komple tır taşıma fiyatımız 8.500 dolardır.