Erbil Nakliye

KUZEY IRAK LOJİSTİK ÇALIŞMALARIMIZ

Erbil nakliye işi yapan taşımacılık şirketleri içerisinde hatırı sayılır projelere imza atmış olan firmamız, kurulduğu 2013 senesinden bu yana Irak’ ın başta Erbil olmak üzere kuzey ve güneyinde ki tüm şehirlerine yük gönderim işlemlerini başarılı bir şekilde devam ettirmekte, göstermiş olduğu performans ile ihracatçı firmaların tercih ettiği nakliye firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Türkiye’ nin tüm şehirlerinden ihraç edilmekte olan her türlü yükün Erbil şehrine taşınmasında büyük emekleri olan firmamız, yapmakta olduğu tüm taşımaları CMR sigortası güvencesinde sağlıklı bir şekilde teslim edilmesi gereken adreslere ulaştırmakta, teslimatları en kısa sürede adrese kavuşturmakta özel çabalar sarfetmektedir.

Erbil’e karayolu komple tır taşımacılığının yanı sıra parsiyel taşıma hizmetleri, konteyner nakliyesi, frigo tır nakliyesi, kamyon taşıma işleri ve ağır nakliyat alanlarında güzel çalışmaları bulunan Mersin Frigo sizlere bir telefon mesafesi yakınlığında bulunmakta, tüm taleplerinize en kısa sürede en uygun taşıma koşullarında fiyat teklifleri sunmaktadır. Kuzey Irak’ın parlayan yıldızı konumunda bulunan Erbil modern bir şehir statüsü kazanmış, her alanda ihtiyaç hissetmenin zorunluluğundan kaynaklı olarak yurt dışından bir çok kalem ürünün ithalat gereksinimi duymaktadır.

Erbil nakliye seferlerinde tırlarımız Habur sınır kapısını kullanmak suretiyle Irak’a adım atmakta, peşmerge gümrüğünde gümrük işlemlerinin bitirilmesinin ardından Erbil’e teslimatları gerçekleştirmektedirler. Bu ihtiyaçların büyük bölümünü ilkemizden karşılamakta, söz konusu ihtiyaç malzemelerin Erbil’e taşınmasında firmamızın büyük katkıları bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.