Ermenistan Nakliye Firmaları

Ülkemizle ikili ticari ilişkilerimizin henüz başlamadığı tek ülke olan Ermenistan’a yapılan ihracat çalışmaları Gürcistan üzerinden evrak değişikliği (R-Export) yapılmak sureti ile sağlanmaktadır. Bu ülkeye yapılan ihracat nakliye çalışmaları genellikle başkent Erivan şehrine uzanmaktadır. Başkent dışında ki illere pek ihracat olmamasına rağmen az da olsa seferlerimiz bulunmaktadır.

Türkiye’de Ermenistan Erivan nakliye çalışması yapan belli başlı kuruluşlar arasında yer alan firmamız bu ülkeye gönderilmesi düşünülen kuru yükler, gabari dışı ağır nakliyat malzemeleri sebze meyve ve muhtelif gıda maddeleri, tekstil ve mobilya grupları, kimyevi maddeler ile ağır sanayi ve inşaat malzemeleri gibi bir çok taşınabilir ürünün taşınmasını sigortalı olarak çok kısa sürede teslim etmektedir.

Ermenistan’a yapacağınız ihracat çalışmalarına dair her türlü bilgiyi firmamızdan edinebilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat esasına göre hizmet veren iş yerimiz tüm isteklerinizi yazılı ve sözlü olarak kabul etmekte, anında yanıtlama sistemi ile şartlar ve ekonomik navlunlar ile ilgili tekliflerini sunmaktadır.