Ermenistan Trans

Ermenistan tranz Ülkemizle ikili ticari ilişkilerimizin henüz başlamadığı tek ülke olan Ermenistan’a yapılan ihracat çalışmaları Gürcistan üzerinden evrak değişikliği (R-Export) yapılmak sureti ile sağlanmaktadır.

Türkiye’de Ermenistan Erivan nakliye çalışması yapan belli başlı kuruluşlar arasında yer alan firmamız bu ülkeye gönderilmesi düşünülen kuru yükler, gabari dışı ağır nakliyat malzemeleri sebze meyve ve muhtelif gıda maddeleri, tekstil ve mobilya grupları, kimyevi maddeler ile ağır sanayi ve inşaat malzemeleri gibi bir çok taşınabilir ürünün taşınmasını sigortalı olarak çok kısa sürede teslim etmektedir.

Ermenistan’a yapacağınız ihracat çalışmalarına dair her türlü bilgiyi firmamızdan edinebilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat esasına göre hizmet veren iş yerimiz tüm isteklerinizi yazılı ve sözlü olarak kabul etmekte, anında yanıtlama sistemi ile şartlar ve ekonomik navlunlar ile ilgili tekliflerini sunmaktadır.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız