Estonya Nakliye

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK FAALİYETLERİMİZ

Ülkemizin Estonia ile Ticari ilişkileri kapsamında lojistik faaliyetleri alanında geniş hacimli ve büyük pay sahibi olan firmamız Türkiye-Estonya taşımacılık hattında  ihracat ve ithalat lojistik çalışmalarını sürdürmektedir. Her türlü paletli dökme ve kuru yük taşımacılığı, proje ve ağır nakliye, konteyner nakliyesi ile frigo tır taşımacılığı konularında lojistik hizmeti veren firmamız taşıma çalışmalarının yanı sıra yurt içi yurt dışı gümrükleme, depolama, acentelik hizmetleri, sigorta aracılık ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda da çalışmalarını deneyimli ekibi ile bütün olarak ilerletmektedir.

Estonya nakliye firması

Türkiye’ nin tüm şehir ve bölgelerinden  tüm şehirlerine ihracatı düşünülen her türlü yükün sevk edilmesi konusunda detaylı ve kapsamlı çalışmalara imza atan firmamız, Estonya çalışan nakliye firmaları arasında boy gösteren çalışmaları ile dikkatleri toplamakta, lojistik alanında aranan ve tercih edilen firma pozisyonunda yer almaktadır.

Kara yolu nakliyesi çalışmalarımızı sahip olduğumuz C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan öz varlık ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz kapsamında bulunan iş ortaklarımıza ait yerli ve yabancı plakalı araçlarla, firmamızdan talep edilen tüm araç ihtiyaçlarına güvenli ve uygun taşıma navlunlarıyla en kısa sürede yanıt vermekteyiz.

Komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel çalışmalarımızda mevcuttur. Yüklerinizi tercihinize göre adresinizden teslim almak veya depomuza göndermeniz suretiyle İstanbul Erenköy ve Halkalı gümrüklerinden çıkış yapmaktayız. Estonya’da parsiyel yük teslimatları tercihe ve talebe göre gümrük veya adrese teslim şeklinde yapılmaktadır.İthalatçı firma talebine göre gümrükleme hizmetleri de verebilmekteyiz.

Türkiye’ye ithalat yüklerin taşınması ile  Asya ve Orta doğu ülkelerine gönderilen üçüncü ülke yüklerinin taşınmasını Bulgaristan Sofya aktarmalı ve direkt servis şeklinde alternatifli olarak gerçekleştirmekteyiz. Yurt dışında faaliyet gösteren acentelerimizle işbirliğimiz çerçevesinde lojistik ve gümrükleme çalışmalarımız neticesinde tüm işlemler en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır. Tüm Avrupa ülkeleri ile ilgili taleplerinizde olduğu gibi, Estonya ile ilgili ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizi de firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirmek suretiyle alanında uzman ve tecrübeli ekibimizden en kısa sürede yükünüze  uygun araç ve beklentilerinizin tam karşılığı olacak taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.