Fransa Çalışan Nakliye Firmaları

Fransa çalışan nakliye firmaları arasında ilk sıralarda konumlanan firmamız Mersin Frigo, yürütmekte olduğu lojistik faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde devam ettirmektedir. Uluslararası nakliye anlamında birçok proje çalışmalarına imza atmış olan firmamız bu yolda edinmiş olduğu kazanımlarını yine aynı yolda sarf ederek gücüne güç katmaktadır.

Fransa kara yolu nakliyesinde her türlü ticari yükün sevk edilmesi işlemlerini başarı ile devam ettiren firmamız, araç filosunda bulunan öz mal tırları ve kiralık araçları ile güvenli taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye’ den Fransa’ya ihracatı yapılan tüm yük gruplarının farklı güzergahlar kullanılarak taşınması işlemleri, yükleme anından teslim edilme anına kadar geçen süreci sürekli takip etmek suretiyle sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Uluslararası nakliye yönetmeliğine uygun olarak hareket ederek, Ulaştırma Bakanlığı onaylı yetki belgesi ve cmr sigortası ile taşımacılık faaliyetlerinde bulunan firmamız, maddi kazanımları sürekli olarak ikinci planda bırakarak, müşteri memnuniyetine odaklı olarak hizmet sunmaktadır.

Fransa kara ve denizyolu yük taşımaları ile ilgili tüm taleplerinizi firmamızın mail adresleri ve sürekli aktif halde bulunan sabit ve cep telefonlarımıza bildirerek hayal ettiğiniz en uygun taşıma navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Fransa’dan Türkiye’ye ithalat yüklerinin taşınması işleri ile birlikte yine Fransa’dan İran, Irak, Suriye, Azerbaycan ve Gürcistan gibi Asya ülkeleri ile, Arabistan, Ürdün ve Lübnan gibi Orta doğu ülkelerine transit geçişli yüklerin taşınmasında geniş kapsamlı lojistik hizmetlerimiz sürmektedir.

Fransa nakliye, fransa parsiyel, tır şirketleri, nakliye firmaları, lojistik şirketleri