Fransa Frigo

Avrupa’nın en gelişmiş ülkeleri arasında yer alan Fransa ile geçmişten günümüze uzanan ticari alışverişlerimiz çerçevesinde yapılmakta olan nakliye çalışmalarında büyük paya sahip olan firmamız Mersin Frigo, uluslararası arenada boy gösteren nadir kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Fransa’ ya kara ve denizyolu aracılığı ile taşımacılık hizmetleri vermekte olan şirketimiz, bünyesinde bulundurduğu öz mal tırları ve kiralık araçları ile ihracat ve ithalat yüklerinin taşınmasını gerçekleştirmektedir.

Komple ve parsiyel yük taşımacılığı alanında kapsamlı lojistik hizmetlerimiz ile birlikte gümrükleme, depolama, sigorta hizmetleri ve forwarding faaliyetlerimizi de sürdürmekteyiz.

Fransa’ ya nakliye çalışması yapan bir çok firma ile işbirliğimiz çerçevesinde, tüm yük gruplarının nakliyesi ile ilgili talepleri değerlendirmeye alarak uygun taşıma koşullarında araç organizasyonları sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeyi prensiplerimizden biri haline getirerek sektöre farklı bir anlayış kazandırmış bulunuyoruz.