Fransa Lojistik Firmaları

Fransa lojistik firmaları içinde en yoğun faaliyetlerde bulunan kuruluş olma özelliğimiz sayesinde her türlü taşınabilir ihracat ve ithalat yükünün Türkiye-Fransa arası kara ve deniz yolu nakliyesini sağlamaktayız.

Kurulduğu ilk günden bugüne kadar güçlü sıçrayışları ile göz önünde bulunan firmamız araç filosunu her geçen gün büyütmüş, filosuna bağlı araç sayısını yeterli miktarlara çıkarmıştır.

Fransa kara yolu lojistik hattında çalışmakta olan araçlarımız tenteli, frigo, açık dorse, ağır nakliye aracı, lowbed dorse ve çok sayıda kamyonlardan oluşmaktadır. Tüm araçlarımız yüksek modelli sorunsuz olmakla birlikte, eğitimli sürücüleri kontrolünde cmr sigortası kapsamında güvenli seferler yapmaktadırlar.

Franszı marka otomobillerin Türkiye piyasasına dağıtılması işlemlerini de gerçekleştirmekte olan lojistik şirketimiz, otomotiv yedek parça nakliyesinide son derece özenli ve itinalı bir şekilde yapmaktadır.

Fransa’ ya komple tır yükü dışında, parsiyel yük taşımacılığı da yapmakta olan firmamız sektörde adından sıkça söz ettirmekte, kurumsal bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla hızlı yükselişini sürdürmektedir.

Fransa çalışan lojistik firmaları ile girmiş olduğu rekabetçi çalışmalar neticesinde hep ön planda olan şirketimiz, sektöre yeni bir soluk yeni bir renk katarak eziyetli gibi bilinen taşımacılık hizmetlerini keyifli bir hale getirmiştir.

Nakliyeciliğin yanı sıra Fransa da gümrükleme işlemleri yapmakta olan firmamız, gümrükçüsü olmayan ithalatçılara yardımcı olmak anlamında spedisyon hizmetleri sunuyor, gümrükleme işlemlerini hızlıca bitirmek suretiyle yükleri olması gereken süreden daha erken adreslerine teslim etmektedir.

Türkiye’ den ihraç edilen mamüllerin, Fransa’ nın başta başkent Paris olmak üzere diğer tüm şehirlerine nakliyesini kara ve deniz yolu güzergahları kullanarak sağlamakta olan Mersin Frigo, siz değerli ihracatçı ve ithalatçıların tüm taleplerine olumlu yönde karşılık vermektedir.

Fransa’ya taşınması düşünülen her türlü yükünüzü komple tır veya parsiyel kargo yük kapsamında nakledilmesi ile ilgili taleplerinizi firmamıza bildirerek en uygun taşıma navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.