Fransa Nakliye Firmaları

Avrupa ülkeleri arasında oldukça yoğun alışveriş çalışmalarımızın bulunduğu Fransa ile ticari ilişkilerimiz çerçevesinde kara ve denizyolu lojistik faaliyetleri alanında büyük pay sahibi olan firmamız Türkiye-Fransa ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sürdürmektedir. Fransa’dan ithalat ve üçüncü ülkelere transit geçişlerle sevk edilen bilumum türde yüklerin taşınması işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Fransa ihracat nakliye çalışmalarımız karayolu ve denizyolu şeklinde sağlanmaktadır.Fransa’ya İhracatın ilk sıralarında yer almakta olan yaş sebze meyve, kuru gıda, tekstil malzemeleri gibi ürünlerin nakliyesi konusunda  öncülük eden firmamız tüm taleplere zamanında yanıt vermek suretiyle lojistik faaliyetleri hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Türkiye’nin üretim yapan tüm bölgelerinden Fransa’nın tüm şehirlerine ihracatı düşünülen her türlü ürünün nakliyesi konusunda detaylı çalışmalara imza atan firmamız, Fransa hattında çalışan nakliye firmaları arasında öne çıkan çalışmaları ile dikkat çekmektedir.

Fransa’ya paletli ve kuru yük taşımacılığı, ağır nakliye, konteyner nakliyesi ile frigo tır taşımacılığı konularında nakliyat hizmeti veren firmamız aynı zamanda gümrükleme, depolama, Liman işlemleri, acentelik hizmetleri, sigorta aracılık, forwarding ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda da çalışmalarını uzman kadroları ile bütün olarak devam ettirmektedir. Fransa kara ve denizyolu nakliyesinde sahip olduğumuz C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan öz mal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz kapsamında bulunan iş ortağı partnerlerimize ait araçlarla, firmamızdan talep edilen tüm tır ve kamyon ihtiyaçlarına güvenli ve uygun taşıma navlunlarıyla yanıt vermekteyiz.

İstanbul, Ankara, İzmir Bursa, Adana gibi şehirlerimiz başta olmak üzere tüm bölgelerimizden ihracat nakliye çalışmalarımızı Fransa’nın Paris, Lion, Nantes ve Marsilya gibi şehirlerine adres teslimi yapmak suretiyle çalışmalar yapmakta, aynı zamanda da yurt dışı gümrükleme hizmetleri de sunmaktayız. Fransa komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel çalışmalarımızda mevcuttur. Yüklerinizi adresinizden teslim almak suretiyle İstanbul depolarımızdan çıkış yapmaktayız. Fransa’ya parsiyel yük teslimatları tercihe ve talebe göre gümrük veya adrese teslim şeklinde yapılmaktadır.

Fransa’dan Türkiye’ye ithalat yüklerin taşınması ile  Asya ve Ortadoğu ülkelerine gönderilen üçüncü ülke yüklerinin taşınmasını aktarmalı ve direkt servis şeklinde alternatifli olarak gerçekleştirmekteyiz. Fransa’da mevcut bulunan acentelerimizle işbirliğimiz çerçevesinde lojistik çalışmalarımız olabilecek en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır. Tüm Avrupa ülkeleri ile ilgili taleplerinizde olduğu gibi, Fransa ile ilgili ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizi de firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek alanında uzman ve tecrübeli ekibimizden en kısa sürede yükünüze  uygun araç ve beklentilerinizin tam karşılığı olacak taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Fransa nakliye bizim işimiz

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız