Fransa Nakliye Firmaları

Avrupa kıtasının en gelişmiş ülkelerinden biri olan Fransa kültürel zenginliği, tarihsel mimarisi ve modern yaşam biçimiyle kıtanın kalbi durumunda bulunmakta, özellikle kozmetik ürünlerinin dünya pazarına sunulmasında son derece etkin öneme sahip pozisyondadır. Fransa nakliye firmaları içerisinde önemli bir konuma sahip olan firmamız, kurulmuş olduğu 2013 yılından bu yana lojistik sektöründe ki çalışmalarını eksiksiz olarak sürdürüyor, başarılı göstergeleri sayesinde her geçen gün zirveye adım adım yaklaşmaktadır.

Avrupa kıtasının merkezinde yer alan ülke Fransa ile Türkiye’nin uluslararası kurallar çerçevesinde yapmış olduğu anlaşmalara uygun olarak kara ve deniz yolu nakliye çalışmalarını yaklaşık yirmi yıldır sürdüren firmamız, bu hatta her geçen gün gelişmekte ve teknolojiyi sonuna kadar takip ederek bu paralellikte nakliye faaliyetlerini sürdürmektedir. Fransa’dan Orta Asya ve Orta Doğu ülkelerine taşınmakta olan her türlü üçüncü ülke yüklerinin sevkiyatını Türkiye üzerinden transit geçişli olarak sağlamakta, teslimatları olabilecek en kısa sürede sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

fransa çalışan nakliye firmaları

Fransa nakliye firması

Fransa kara yolu nakliyesinde birinci sınıf hizmeti en uygun taşıma fiyatı ile sunan firmamız maddi kazanımları ikinci planda bırakarak önceliği kesinlikle müşteri memnuniyetine ayırmıştır. Başta başkent Paris olmak üzere Lyon ve Toulun gibi tüm şehirlerine gönderilmekte olan ihracat yüklerinin büyük bir bölümünde söz sahibi olan firmamız, takdir gören başarılı çalışmalarından edindiği kazanımlarını yine bu sektörde harcayarak örnek bir kuruluş görünümü kazanmış, bu anlamda diğer firmalara örnek teşkil edecek konuma yerleşmiştir.

Komple ve parsiyel taşımalarının yoğun olarak yapıldığı Fransa’ya ticari anlamda taşınabilen her türlü yükün nakil işlemlerini gerçekleştirmekte, İstanbul depolarımız vasıtası ile her hafta düzenli olarak parsiyel çıkışlar yapmaktayız. Parsiyel yüklerin Fransa teslimatları hedeflenen şehirlerin gümrük noktaları veya talebe göre adreslere indirilmek suretiyle yapılmakta, buna bağlı olarak yurt dışı gümrükleme işlemleri de noksansız olarak bitirilmektedir.

Sürekli değişen ve gelişen teknoloji, her sektörde olduğu gibi nakliye sektöründe de olumlu sonuçlar meydana getirmekte, firmamız yakından takip ettiği teknolojik gelişmeleri anında uygulamaya alarak taşımacılık alanında hayata geçirmekte, müşterilerine modern yapıda bir taşıma hizmeti sunmaktadır. Kara yolu tır ve kamyon taşıma yetki belgesine sahip olan firmamız yapmış olduğu tüm lojistik çalışmalarını cmr sigortası kapsamında güvenli bir şekilde devam ettirmektedir.

Yurt dışı lojistik

Araç filosunda tenteli, frigo, lowbed ağır nakliyat, açık kasa dorse gibi bir çok türde araç bulunduran firmamız taşınabilir her türlü yükün nakledilmesi ile ilgili siz değerli müşterilerine desteğini kararlılıkla sürdürmektedir. Türkiye Fransa taşıma alanında Fransız tır şirketleri ile işbirliği yaparak tır organizasyonlarımız da bulunmaktadır. Fransa’ya göndermeyi planladığınız yüklerinizin güvenli bir şekilde taşınması amacında iseniz firmamızın mail ve telefonlarına sözlü ve yazılı olarak bildirimde bulunabilir, nakliye konusunda her türlü danışmanlık alabilmek adına bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Fransa’ya taşınacak boruların çapları 140 cm. Bir tıra bir boru yükleme düşünülmüyordur. Dolayısı ile yan yana birden fazla yüklenecektir. Bu durumda da 2.80 genişliğe ulaşacak ve yanlardan çıkıntılı olacak şekilde sal kasar araçlara yüklenmek durumunda kalınacak. Marsilya’ya sadece tenteli tır çalışabiliyoruz. O bölgeye Çıkıntılı yük çalışmamız olmadığından maalesef bu talebinize olumlu yanıt veremiyoruz.