Fransa Nakliye

Fransa nakliye faaliyetlerini kurulduğu ilk günden bu yana sürdürmekte olan firmamız, yapmış olduğu çalışmalar neticesinde her geçen gün hizmet alanını büyütüp genişletmekte, hizmetlerini sürekli olarak güncellemektedir.

Karayolu taşımacılık dendiğinde akla gelen firmalarında başında gelen Mersin Frigo, sektörde göstermiş olduğu üstün performansı ile göz doldurmakta, başarılı çalışmaları sayesinde aranan ve tercih edilen nakliye kuruluşları arasında yer alarak, kurumsal kimlik kazanma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Fransa nakliye firmaları ile sürekli işbirliği içerisinde ve irtibatlı kalarak gündemi yakından takip ediyor, lojistik alanındaki teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri anında kendi bünyesinde de hayata geçirmektedir.

Tır ve kamyon nakliye seferleri yapan firmamız Fransa’ nın tüm şehirlerine ihraç edilen yük sınıflarını sigortalı olarak taşımakta, yükleme noktasından teslim adresine kadar geçen süre zarfında gelişmekte olan tüm aşamaları an be an takip ve kontrol ederek sağlıklı taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetine odaklanarak taşımacılık ve transport işlemleri yapan şirketimiz maddiyatı ikinci planda tutarak önce hizmet önce kalite sloganı ile harikulade çalışmalara imza atmaktadır.

Fransa nakliye alanında kuru yük taşımacılığı, yaş sebze meyve ve donmuş ürün nakliyesi, konteyner nakliye ve proje kapsamında ağır nakliye işleri yapan firmamız, tenteli ve mega dorse tırları, kamyonları, frigo tırları, konteyner kilitli açık dorse tırları ve ağır nakliye yük taşıyabilen uzamalı ve havuzlu diye tabir ettiğimiz lowbed dorse tırlarımızla sektörde olabildiğince geniş bir alana hitap etmektedir.