Fransa Parsiyel Nakliye

Fransa parsiyel nakliye çalışmalarını kurulmuş olduğu 2013 yılından bu yana başarılı ve istikrarlı bir şekilde sürdürmeye devam eden firmamız, ülkemizin tüm şehirlerinde hazır bulunan her ağırlık ve ebatta parsiyel yükleri İstanbul’da bulunan depolarımıza iç nakliye ile taşımak suretiyle taşımakta, depolarımızda tırlara aktarılan yükler gümrüklemenin yapılmasının ardından Fransa’ya gitmek üzere yola çıkmaktadır.

Türkiye Fransa arası parsiyel yük taşıma işlemlerini karayolu güzergahı kullanılarak yapılmakta olup, ülkeden çıkışlar İpsala, Hamzabeyli ve Kapıkule sınır kapılarından yapılmaktadır. Yüklenen parsiyel, grupaj ve kargo kapsamlı yükler Türkiye’de bulundukları adreslerinden alındığı gibi, tercihe göre Fransa’da gümrük noktaları veya gönderildikleri şehirlerde adreslere teslim edilmek suretiyle taşınmaktadır.

Fransa’da bulunan gümrük ofislerimiz kontrolünde ithalat gümrükleme işlemleri kısa süre içerisinde neticelendirilerek varış noktalarına ulaştırılmakta, yükleme boşaltma toplamda yedi sekiz günlük bir süreye tekabül etmektedir. Fransa parsiyel çalışan nakliye ve lojistik firmaları arasında intizamlı, düzenli ve ürünleri son derece korunaklı bir şekilde taşıyabilen nadir kuruluşlar arasında yer alan firmamız, gösterdiği üstün performansı ile ihracatçı firmaların özellikle tercih ettiği nakliye kuruluşları arasında yer almaktadır.

Ülkemiz ile Fransa arasında gerek ihracat, gerek ithalat nakliyesi alanında komple tır taşıması yaptığımız gibi haftalık düzenli gidiş gelişlerle tam kapasiteli parsiyel, grupaj ve kargo yük taşıma hizmetlerimizde bulunmaktadır.