Fransa Parsiyel

Fransa parsiyel yük taşımacılığında yeni bir çığır açan firmamız İstanbul’ un Anadolu ve Avrupa yakalarında kurmuş olduğu devasa parsiyel depolarından haftanın belirli günleri düzenli çıkışlarla grupaj ve kargo hizmetleri sunmaktadır. Uzun yıllar önce sektöre ”parsiyel yükleriniz bizimle emin ellerde” sloganı ile adım atan firmamız, geçen bu süre zarfında hatırı sayılır adımlar atmış olup büyük proje işlere imzalar atmıştır.

Türkiye’ nin herhangi bir noktasına hazır bulunan parsiyel yükleriniz ebat ve ağırlıkları fark etmeksizin bulundukları adreslerden alınmak suretiyle iç nakliye yaptırılarak İstanbul depolarımıza getirilmekte, araçtan araca veya araçtan depoya indirilerek düzenli yerleştirmeler yapılarak araç içerisine sabitlenmektedir. Erenköy ve Halkalı gümrüklerinde gümrükleme işlemleri bitirilen parsiyel yükler yola çıktıktan kısa süre sonra Fransa’ da teslim edilmesi gereken gümrük noktaları veya kapı teslimi adreslere indirilmektedir.

Fransa parsiyel yük taşıma çalışmalarımızı tamamı son model olan sigortalı araçlarımızla güven içerisinde yapmakta, bize teslim edildikten sonra aklınız yükünüzde kalmayacak şekilde hizmet sunmaktayız. Ebat ve ağırlıklarını bildirmek suretiyle firmamıza yapacağınız her türlü ticari kapsamlı parsiyel yük taşıma taleplerinize anında yanıt verilerek, en uygun taşıma fiyatlarımız sunulmaktadır.

Fransa’ya ihracat kapsamlı parsiyel yük taşımacılığının yanı sıra son zamanlarda bir hayli talep görmeye başlayan ithalat parsiyel taleplerine karşılık verebilmek amacıyla haftanın belirli günlerinde araç çıkışı yapabildiğimiz ithalat parsiyel yük taşıma çalışmalarımız da başlamış bulunmaktadır.