Fransa Tır Nakliye Firmaları

Fransa tır nakliye firmaları içerisinde en yoğun faaliyetlerde bulunan kuruluş olma özelliğimiz sayesinde her türlü taşınabilir ihracat ve ithalat yükünün Türkiye-Fransa arası kara ve deniz yolu nakliyesini başarılı bir şekilde sağlamaktayız. Kurulduğu ilk günden bugüne kadar güçlü sıçrayışları ile göz önünde bulunan firmamız araç filosunu her geçen gün büyütmüş, filosuna bağlı araç sayısını yeterli miktarlara çıkarmıştır. Fransa kara yolu lojistik hattında çalışmakta olan araçlarımız tenteli, frigo, açık dorse, ağır nakliye aracı, lowbed dorse ve çok sayıda kamyonlardan oluşmaktadır. Tüm araçlarımız yüksek modelli sorunsuz olmakla birlikte, eğitimli sürücüleri kontrolünde cmr sigortası kapsamında güvenli seferler yapmaktadırlar.

Fransa’ ya komple tır yükü dışında, parsiyel yük taşımacılığı da yapmakta olan firmamız sektörde adından sıkça söz ettirmekte, kurumsal bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla hızlı yükselişini sürdürmektedir. Fransa çalışan lojistik firmaları ile girmiş olduğu rekabetçi çalışmalar neticesinde hep ön planda olan şirketimiz, sektöre yeni bir soluk yeni bir renk katarak eziyetli gibi bilinen taşımacılık hizmetlerini keyifli bir hale getirmiştir. Nakliyeciliğin yanı sıra Fransa da gümrükleme işlemleri yapmakta olan firmamız, gümrükçüsü olmayan ithalatçılara yardımcı olmak anlamında spedisyon hizmetleri sunuyor, gümrükleme işlemlerini hızlıca bitirmek suretiyle yükleri olması gereken süreden daha erken adreslerine teslim etmektedir.

Dünya otomotiv piyasasında tatminkar oranda varlık sürdüren Fransa’dan ülkemize otomotiv ve makine aksamları ithalatı ile Türkiye üzerinden İran, Irak, Suriye, Gürcistan, Azerbaycan ve Türkmenistan gibi ülkelere transit geçişli üçüncü ülke yüklerinin taşınması işlemlerinde tüm talepleri karşılayacak miktarda tır organize edebilmekteyiz. Türkiye’ den ihraç edilen mamüllerin, Fransa’ nın başta başkent Paris olmak üzere diğer tüm şehirlerine nakliyesini kara ve deniz yolu güzergahları kullanarak sağlamakta olan Mersin Frigo, siz değerli ihracatçı ve ithalatçıların tüm taleplerine olumlu yönde karşılık vermektedir.

Fransa’ya taşınması düşünülen her türlü yükünüzü komple tır veya parsiyel kargo yük kapsamında nakledilmesi ile ilgili taleplerinizi firmamıza bildirerek en uygun taşıma navlun tekliflerimizi alabilirsiniz. Taşıma fiyatlarımıza örnek verecek olursak, Mersin Lyon/Fransa komple tır taşıma fiyatımız 3.300 euro olup transit süre 7-8 gündür