Gürcistan Çalışan Nakliye Firmaları

Gürcistan çalışan nakliye firmaları kategorisinde yer alan Mersin Frigo, lojistik sektörüne adım attığı ilk günden bu yana çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmekte, gelişmekte olan teknoloji ile aynı paralellikte faaliyetlerde bulunmaktadır. Türkiye’den Gürcistan’a taşınmakta olan tüm yük sınıflarının nakliyesinde son derece başarılı bir grafik çizelgesi bulunan firmamız, özellikle yüklerin hedeflenen süre içerisinde teslim adreslerine ulaştırılmasında azami derecede önem ve gayret göstermektedir.

Gürcistan karayolu tır nakliye çalışmalarımızı Mersin ilimizde bulunan modern araç filomuz bünyesinde bulunan son model araçlarımız ve özel eğitimden geçmiş şoförlerimiz ile gerçekleştirmekte, ihracat ve transit kapsamlı tüm yüklerin nakliyesinde Türk ve Gürcistan plakalı tırlarımızı kullanmaktayız. Gürcistan’a komple ve parsiyel yük taşımacılığının yanı sıra açık yük grupları, ağır nakliyat, frigo yükler ve konteyner nakliyesi alanlarında da hatırı sayılır ölçüde lojistik faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Sınır komşumuz olması münasebetiyle yakın mesafede bulunan Gürcistan’a yük teslimatları, Türkiyenin her yerinden yüklenen eşyalar ortalama 2-3 gün içerisinde yapılmaktadır.