Gürcistan Frigo Yük

Gürcistan frigo yük taşımacılığı konusunda uzun yıllardan bu yana çalışmalar yapmakta olan firmamız, kurulduğu ilk günden bugüne kadar gelişen süreçte teknolojiyi yakından takip ederek nakliye çalışmalarında hayata geçirmekte, son derece modern çalışmalara imza atmaktadır.

Türkiye Gürcistan arası frigo tır taşımacılığında uzmanlaşmış olan kuruluşumuz, işbirliği içerisinde bulunduğu bir çok nakliye firması ile ortak çalışmalar yapmakta, hatırı sayılır derece de büyük proje işleri layıkı ile yerine getirmekte ve sonuçlandırmaktadır.

Özellikle Antalya, Mersin ve Adana gibi şehirlerimiz başta olmak üzere ülkemizin tüm bölgelerinde üretilmekte olan yaş sebze meyve türlerinin tamamının Gürcistan’ın başta Tiflis olmak üzere diğer tüm şehirlerine ulaştırılmasında emekleri bulunan firmamız tüm araçlarını ısı takip kontrol sistemi ile izlemekte, taşınan yükün taşınması gereken derecede teslim yerine ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Gürcistan frigo yüklerinizin taşınması ile ilgili tüm taleplerinizi firmamız mail ve telefonlarına yazılı veya sözlü olarak bildire bilir, deneyimli personellerimiz tarafından en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alıp değerlendire bilirsiniz.