Gürcistan Nakliye İstanbul

Gürcistan nakliye çalışmaları, İstanbul firmaları ile daha yoğun olarak değerlendirilmekte olduğundan Mersin merkezli kurulmuş olan firmamız, İstanbul’da açmış olduğu irtibat ve operasyon ofisi ile İstanbu’da bulunan ihracatçı firmaların her türlü ticari kapsamlı ihracat ve transit yüklerinin Gürcistan’ın tüm şehirlerine taşınmasında lojistik destek sunmaktadır. İstanbul Gürcistan arası gerçekleşmekte olan tüm nakliye çalışmalarında ismi geçen firmamız, Gürcistan’ın bir çok şehrinde faaliyetlerini sürdürmekte olan acente ve temsilciliklerimizle sorunsuz nakliye hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

İstanbul’dan Gürcistan’a çalışan nakliye kuruluşları arasında son derece önemli bir konuma sahip bulunan firmamız Mersin Frigo, komple yük nakliyesi, parsiyel yük taşıma, frigo tır lojistik, ölçü dışı ağır nakliyat ve konteyner taşımacılığı gibi alanlarda düzenli olarak taşıma hizmetleri vermektedir.

İstanbul Anadolu yakası yükleme, Gürcistan Tiflis şehri teslim karayolu komple tır taşıma navlun fiyatımız 1.900 dolar, transit süre 2-3 gün, izin verilen toplam taşıma tonaj limiti 25.000 kilo.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız