Gürcistan Tır Firmaları

GÜRCİSTAN KARA NAKLİYE

Gürcistan Tır Firmaları içinde lider kuruluş olan Mersin Frigo, Kurulduğu ilk günden bu yana yapmış olduğu çalışmaları ve lojistik alanında ki performansı ile kurumsallaşma yolunda adım adım ilerleyişini sürdürmektedir. Türkiye’den Gürcistan’a ihracat yüklerinin en güvenli yollarla taşınmasını sağlayan firmamız bünyesinde bulunan tır ve kamyonları ile taşımacılık hizmetlerini devam ettirmekte, gün geçtikçe de araç sayısını arttırmaktadır. Gürcistan komple ve parsiyel yük taşımacılığında yılların vermiş olduğu deneyim ile çalışmalar yapan firmamız, İstanbul’da kurmuş olduğumuz parsiyel depolarımızdan haftanın belirli günleri çıkışlar yapmaktadır. Komple ve parsiyel yükleriniz Gürcistan’ın Tiflis, Batum, Poti, Kutaisi gibi şehirlerine en kısa süre de ulaştırılmakta, geçmekte olduğumuz en uygun yol Sarp sınır kapısıdır.

Gürcistan karayolu nakliyesinde 25 tona kadar yük alabilen kapasiteye sahip tırlarımız ile her türlü yükünüzü taşımaktayız. Gürcistan ağır nakliye, konteyner taşımacılığı, frigo tır nakliyesi, kamyon ile taşıma gibi alanlarda çeşitlilik arz ediyoruz. Türkiye’nin başta İstanbul olmak üzere, Ankara, Kayseri, Gaziantep, Bursa, İzmir, Antalya, Adana ve Mersin gibi birçok ilinden yüklenen yüklerin Gürcistan’a taşınması ve gümrük işlemlerini yapmaktayız. Gürcistan tır firmaları ile işbirliğimiz kapsamında araç tedarikinde zorluk çekmiyor, istenilen sayıda tır ve kamyon organizasyonlarını gerçekleştirebiliyoruz.

Gürcü Lojistik, Tiflis nakliye, Batum taşımacılık, Poti transport periyotlarında faaliyetlerimizi sigrotalı ve tır karneli olarak devam ettiriyoruz. Gürcistan’a çalışan nakliye ve lojistik şirketlerine öncülük eden bir firma konuma yükselmemizin sebebi, maddiyatı her zaman ikinci planda bırakarak önceliği müşteri memnuniyetine bırakmamızdır. Yük taşımakta olduğumuz araçlarımız genellikle son model tırlardan oluşmakta, Türk ve Gürcistan plakalı araçlarla nakliye seferleri yapmaktayız. Firmamızdan Gürcistan kamyon fiyatlarımızı sormadan komple ve parsiyel yükleriniz için nakliye navlun teklifi almayınız