Hırvatistan Taşımacılık

Uluslararası kara ve deniz yolu Taşımacılık alanında ki çalışmalarını hız kesmeden sürdürmekte olan firmamız , Hırvatistan’a yapılmakta olan ihracat ve Hırvatistan’dan ithalat  taşımalarında da hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız, Hırvatistan’a gönderilmesi düşünülen her türlü yükün taşınmasında tam kapasite ile hizmetlerine devam etmektedir. Hırvatistan çalışan nakliye firmaları arasında başarılı çalışmaları ile göz önünde olan firmamız karayolu taşımacılığı konusunda geçmişten gelen tecrübeleri ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

KOMPLE VE PARSİYEL NAKLİYE

Komple Tır taşımaları ile birlikte yoğun şekilde talep gören parsiyel taşıma taleplerine karşılık verebilmek adına  İstanbul ‘da kurulmuş depolarımızdan haftalık düzenli olarak parsiyel  çıkışlarımız mevcuttur. Hırvatistan nakliye çalışmalarımızı alanlarımıza kurulu geniş araç filomuz bünyesinde bulunan çeşitli tiplerdeki  dorselerimizle sürdürmekteyiz. Kuru yük taşımacılığında standart tenteli , yaş sebze-meyve, donmuş gıda ve kimyevi maddeler gibi soğuk sıcak ayarlı taşınması gereken yüklerinizi frigofirik dorselerimiz ile, açık yükleriniz ile konteynerler içerisinde taşınması gereken yüklerinizi sal dorse açık kasa dorselerimiz ile, ağır tonajlı ve uzun metrajlı gabari dışı yüklerinizi lowbed dorselerimizle karayolu izin belgesi ve eskort öncülüğünde taşımaktayız.

Firmamız , taşımalarınızı sigorta kapsamında en güvenilir şekilde yükleme adresinden teslim adresine kadar, olabilecek minimum sürede teslim etmektedir. Taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama, gümrükleme ve sigorta işlemleri ile yurt dışı gümrükleme spedisyon hizmetlerini de sunan firmamız , alanında uzman tam donanımlı ekibi ile servis sağlamaya devam etmektedir. Ülkemizin tüm bölge ve şehirlerinde mevcut bulunan yüklerinizi Hırvatistan’ın başta başkent Zagrep olmak üzere tüm şehirlerine sevkini en kısa sürede tüm prosödürleri  ile CMR sigortası kapsamında sağlamaktayız.

İHRACAT İTHALAT NAKLİYE FAALİYETLERİMİZ

Türkiye-Hırvatistan lojistik hattında ihracat, ithalat ve üçüncü ülke yüklerinin taşınması konusunda C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan özmal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz bünyesinde bulunan yerli ve yabancı plaka araçlarla, her türlü yükün taşınması ile ilgili gelen tüm taleplere anında olumlu karşılık vermek suretiyle düzenli çalışmalarımız mevcuttur. Taşınması planlanan yüklerinizin sevkiyatı ile ilgili taleplerinizi firmamıza yazılı veya sözlü olarak bildirmek suretiyle iletebilir, uzman ekibimizin anında yanıt sistemi ile en uygun taşıma koşul ve fiyatları ile tekliflerimizi alabilirsiniz. İstanbul’dan yüklemeyi planladığımız Zagrep Hırvatistan komple tır yükümüz için en uygun taşıma fiyat teklifinizi rica ederiz.