Hollanda Çalışan Nakliyeciler

Hollanda çalışan nakliyeciler arasında başarılı çalışmaları ile ön planda olan firmamız Mersin Frigo sahip olduğumuz C2 taşıma yetki belgesi ile tüm taşımaları cmr sigortası kapsamında sigortalı olarak güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Nakliye sektöründe sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile en süratli ve en ekonomik lojistik çözümler sunmaktayız.

Ulaştırma Bakanlığı’ na bağlı Karayolları Genel Müdürlüğünün  vermiş olduğu yetkiler kapsamında, komple araç organizasyonu, parsiyel yükleme, ağır tonaj gabari dışı lowbed nakliye ve proje taşımacılığı konularında müşterilerimize her türlü imkanları sunmaktayız.

Hollanda karayolu taşımacılığı hakkında bilgi sahibi olmak amacı ile firmamızın tam gün çalışma anlayışı ile sürekli aktif halde bulunan telefon ve mail adreslerine bildirimde bulunabilir, buna bağlı olarak aklınızda bulunan tüm sorulara cevap alıp bütçenize en uygun nakliye fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Tüm Avrupa ülkelerinde olduğu gibi Hollanda’ ya da sürekli olarak kara ve deniz yolu nakliye seferlerimiz bulunmakta, tüm seferlerimizi özmal ve kiralık araçlarımızla farklı güzergahlar kullanmak suretiyle gerçekleştirmekteyiz.

Hollanda çalışan nakliyeciler kategorisinde karşınıza ilk çıkacak olan firmalardan biri olmamızın gururu ile, üstün hizmet anlayışı çerçevesinde, müşteri memnuniyeti odaklı taşımacılık faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Tüm lojistik çalışmalarımızı kurallar çerçevesinde yasal yollarla yapmakta, aklınız yükünüzde kalmadan teslim edilmesi gereken noktalara en kısa sürede ulaştırmaktayız.

Hollanda’ ya göndermeyi planladığınız kuru yükleriniz, sebzemeyve gibi gıda maddeleri, konteyner taşımacılığı, Hollanda ağır nakliyat yüklerinizle birlikte, taşınabilir her türlü ürün ve mamüllerinizin nakliyesi ile ilgili bizlerden fikir ve görüş almadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

 

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız