Hollanda Nakliye

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hollanda nakliye yapan lojistik kuruluşları içerisinde öne çıkan çalışmaları ile sürekli gündemde olan firmamız Mersin Frigo, Uluslararası kara ve deniz yolu taşımacılık faaliyetleri alanında ki çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. Hollanda’ya yapılmakta olan ihracat ve Hollanda’dan ülkemize yapılan ithalat  ile üçüncü ülkelere gönderilecek olan yüklerin taşımalarında da lojistik hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız, Hollanda’ya taşınması planlanan her türlü yükün nakliyesinde tam kapasite ve tam donanımlı araç ve ekipmanları ile hizmetlerine devam etmektedir.

Hollanda çalışan nakliye firmaları arasında başarılı çalışmaları ile göz önünde olan firmamız karayolu taşımacılığı konusunda geçmişten gelen tecrübeleri ile yoluna emin adımlarla devam etmekte olup, kısa süre içerisinde aranan ve tercih edilen firma statüsüne kavuşmuş, meslektaşlarına liderlik edebilen seviyeye ulaşmıştır. Kara yolu Komple Tır taşımalarının yanı sıra, yoğun şekilde talep gören parsiyel taşımacılık ihtiyaçlarına karşılık verebilmek adına  İstanbul ‘da yerleşik depolarımızdan haftalık düzenli olarak parsiyel  çıkışlarımız mevcuttur.

hollanda çalışan nakliye firmaları

Hollanda nakliye firması

ARAÇ FİLOMUZ

Hollanda nakliye çalışmalarımızı geniş araç filomuz bünyesinde bulunan çeşitli tiplerde araçlarımızla devam ettirmekteyiz. Kuru ve dökme yük taşımacılığında standart tenteli, yaş sebze-meyve, donmuş gıda ve kimyevi maddeler gibi soğuk sıcak ısı kontrollü taşınması gereken yüklerinizi frigo dorselerimiz ile, açık yükleriniz ile konteynerler içerisinde taşınması gereken yüklerinizi açık kasa dorselerimiz ile, ağır tonajlı ve uzun metrajlı gabari dışı yüklerinizi havuzlu ve uzamalı diye tabir ettiğimiz lowbed dorselerimiz ile kara yolu izin belgesi ve eskort öncülüğünde sigortalı olarak taşımaktayız.

Firmamız Lojistik ve Taşımacılık hizmetleri dışında depolama, gümrükleme ve sigorta işlemleri ile yurt dışı gümrükleme spedition hizmetlerini de sunmakta, alanında uzman, tam donanımlı kadrosu ile servis sağlamaya devam etmektedir. Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerinde yüklenmeye hazır bulunan ürün ve mamüllerinizin Hollanda’ nın tüm şehirlerine sevkini en kısa sürede tüm detayları  ile CMR sigortası kapsamında sağlamaktayız.

KURUMSAL

Nakliye sektörünün vazgeçilmez kuruluşları arasında yer alan firmamız, yaptığı işin hakkını verebilmek adına gece gündüz demeden çalışmalarını aralıksız sürdürüyor, teknolojik alt yapısını sürekli güncellemek suretiyle, kurumsallaşma yolunda istikrarlı yürüyüşünü sürdürmeye devam ediyor. Türk ve Hollanda plakalı tır ve kamyonları ile uluslar arası lojistik çalışmaları yapan firmamız, Türkiye ve Hollanda’ da bulunan acentelikleri ve spedisyon temsilcilikleri ile işbirliğini sürdürerek, taşımaların zamanında, eksiksiz ve kusursuz olarak sağlanmasında büyük olanaklara sahip olmanın avantajlarını sonuna kadar kullanmaktadır.

Türkiye-Hollanda  lojistik hattında ihracat, ithalat ve üçüncü ülke yüklerinin taşınması konusunda C2 yetki belgemiz bünyesinde mevcut bulunan öz mal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz bünyesinde bulunan iş ortaklarımıza ait yerli ve yabancı plaka araçlarla, her türlü yükün taşınması ile ilgili gelen tüm taleplere anında olumlu karşılık vermek suretiyle düzenli çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dünya’nın neredeyse tamamına et ve süt mamülleri gibi hayvansal gıdalar satmakta olan Hollanda, ülkemizden özellikle yaş sebze meyve, mobilya, tekstil ürünleri, donmuş gıda mamülleri, yapı kimyasalları gibi ürünler ithal etmektedir.

İHRACAT İTHALAT NAKLİYE FAALİYETLERİMİZ

Ülkenin en fazla ihracat ithalat hacmi bulunan şehirleri arasında Amsterdam, Roterdam ve Venlo, ticaret merkezi konumunda bulunan şehirlerin başında geliyor, Hollanda ekonomisinin en büyük göstergelerinde başa çıkıyorlar. Amsterdam şehrinden yüklenerek İran’ın tahran şehrine taşınan makinelerin nakliye organizasyonlarını firmamız Mersin Frigo gerçekleştirmektedir.

Taşınması planlanan tüm ürün gruplarınızın Hollanda’ya komple tır ve parsiyel yük kapsamında sevk edilmesi ile ilgili taleplerinizi firmamıza telefon ve mail yolu ile yazılı veya sözlü olarak bildirmek suretiyle talepte bulunabilir, uzman ekibimizin anında yanıt sistemi çerçevesinde piyasa şartlarına en uygun taşıma koşul ve fiyatları ile navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Yüklerin Hollanda’da bulundukları adreslerinden alınması durumunda gabari dışı malzemeler tek araçla değil de her biri bir araç ile alınabilmektedir. Bu malzemeler lowbed dorse ile değilde sal dorse araç ile taşınabilmektedir. Taşımayı adresten adrese direk servis yapmayı düşündüğümüzde Almanya’dan alınacak olan izin belgesi neticesi yaklaşık 3-4 hafta sürdüğünden aktarmalı yöntemi tercih ediyoruz. Aktarmalı yöntemde malzemeler adreslerinden Alman plaka tırlar ile alınarak Polonya’da aktarma yapılmak suretiyle taşınır. Bu durumda izin belgesi beklemeye gerek kalmadan istediğiniz zaman yükleme yapabiliyoruz. Aktarmalı şekilde taşıma fiyatımız 2 adet sal dorse araç için tek fiyat 23.000 eur’dur. Gabari dışı yükler haricinde ki malzemeler yine 2 adet standart dorse ile taşınabilmekte, aktarmasız direk servis yapılmaktadır.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız