Hollanda Nakliye Firmaları

Hollanda nakliye firmaları içinde en kapsamlı lojistik çalışması yapan kuruluşlar arasında yer alan Mersin Frigo, maddi kazanımları ikinci planda tutarak müşteri memnuniyeti odaklı nakliye faaliyetleri yapmaktadır.

Türkiye Hollanda arası kara ve deniz yolu nakliye alanında hizmet veren firmamız, Hollanda’dan Türkiye üzeri transit geçişli üçüncü ülke kapsamında bulunan tüm Asya ve Orta Doğu ülkelerine seferler düzenlemektedir.

Hollanda komple ve parsiyel yük taşımacılığında yılların vermiş olduğu deneyim ve birikimle yoluna emin adımlarla devam eden kuruluşumuz, sektörde aranan ve tercih edilen firmalar düzeyine ulaşmış, kurumsallaşma yolunda hatırı sayılır ölçüde mesafe kat etmiştir.

Hollanda nakliye, taşımacılık, lojistik, gümrükleme, konteyner nakliyesi, ağır nakliyat ve parsiyel yük taşıma gibi bir çok alanda faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, geniş araç filosuna bağlı tır ve kamyonları ile tüm nakliye çalışmalarını sigortalı olarak yapmaktadır.

Ağır sanayi devleri arasında önemli bir pozisyonda bulunan Hollanda, üretmekte olduğu özellikle gabari dışı ağır nakliye yüklerinin taşıtılması işlemlerini, bu alanda son derece tecrübeli bir noktada bulunan firmamızı tercih etmekte, 120 tona kadar ağırlığı bulunan her türlü ağır nakliyat yükünün taşınması işlemlerini firmamıza ihale etmektedir.

Özellikle hayvansal ürün üretiminde dünya çapında bir pazar yakalamış olan Hollanda’dan ülkemize ithal edilen yüklerin taşınması ve ülkemiz üzerinden üçüncü ülkelere transit geçişli mamüllerin nakliyesini uluslararası nakliye kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Türkiye’ nin tüm bölgelerinden yüklenmesi gereken her türlü mamülün Hollanda’ ya taşınmasında büyük pay sahibi olan şirketimiz, kendi tırları, uzman şoförleri ve tecrübeli operasyon ekibi ile teknolojiye bağlı kalarak üstün nakliye hizmetleri vermektedir.

Hollanda nakliye firmaları ararken mutlaka karşınıza çıkan Mersin Frigo, size bir telefon yakınlığı mesafede, gelen tüm taleplerinizi anında değerlendirmeye alarak, taleplerinizin tam karşılığı olan beklentilerinize en ekonomik taşıma navlun fiyat tekliflerini sunmaktadır.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız