Hollanda Parsiyel

Hollanda parsiyel nakliye çalışmalarını, komple tır taşımacılığı ile birlikte yürütmeye devam eden firmamız, İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarında bir çok noktada kurmuş olduğumuz devasa parsiyel depolarımızdan çıkış yapmak sureti ile sürdürmektedir.

Grupaj servis, paletli yükler, sandıklı ve çuvallı yükler gibi birçok kalem ürünün ebat ve ağırlıklarına bağlı olarak fiyatlandırılması neticesinde parsiyel araç oluşturmaktayız. Her türlü parsiyel kargo yüklerinizi, tercihinize göre bulundukları adreslerden alabilmekteyiz.

Hollanda parsiyel çalışmalarımızı genelde tercih edildiği şekli ile bulundukları adreslerden alarak teslim edilmesi gereken noktalara adres teslimi yapmak suretiyle gerçekleştirmekteyiz. Parsiyel yüklerinizin varış yerlerindeki gümrükleme işlemerinide yapmakta olan firmamız taşımakta olduğu tüm yükleri sigortalı olarak götürmektedir.

Hollanda’ ya parsiyel çıkışlarımız, diğer tüm Avrupa ülkelerinde olduğu gibi haftanın belirli günleri yapılmakta olup, teslimatlar olabildiğince seri bir şekilde sağlanmaktadır.

İstanbul Erenköy ve Halkalı gümrük çıkışlı olarak işlemleri yapılan parsiyel yüklerinizi Yunanistan üzeri İpsala veya Bulgaristan üzeri Kapıkule ve Hamzabeyli sınır kapılarından çıkış yapılarak Hollanda’ nın muhtelif şehirlerine taşınmaktadır.

İstanbul dışında bulunan Hollanda parsiyel yükleriniz yine iç nakliye yapılmak suretiyle depolarımıza sevk edilerek depolarımızda ambalajlanarak parsiyel kargo tırlarımıza aktarılmaktadır.

Depolarımız tam donanımlı olup parsiyel ve kargo yüklerinizi sağlıklı bir şekilde aktarabilecek teknolojik ekipman ve deneyimli personelleriyle haftanın tüm günleri hizmetinize açıktır.

Hollanda’ nın Amsterdam, Rotterdam ve Venlo gibi daha bir çok şehrine göndermeyi düşündüğünüz parsiyel ve kargo kapsamında ki yüklerinizin güven içerisinde sağlıklı bir şekilde taşınmasını istiyorsanız bir telefon yakınlığı mesafesinde bulunan firmamıza talepte bulunabilir, yüklerinizin ebat ve ağırlıklarına uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız