Irak Konteyner Nakliye

Irak konteyner nakliye alanında ki faaliyetlerimiz, kurulmuş olduğumuz ilk günden itibaren son derece başarı bir şekilde sürdürülmekte, Türkiye Irak arası konteyner taşımacılığında hatırı sayılır düzeyde çalışmalarımız mevcut bulunmaktadır. Avrupa ve Afrika ülkelerinin büyük bir bölümünden denizyolu taşımacılığı  ile Türkiye limanlarına getirilen her tipte ve ölçüde konteynerin, Irak’ın başta Erbil, Zaho, Süleymaniye gibi şehirlerin bulunduğu kuzey bölümü olmak üzere güney dahil tüm şehirlerine taşınması işlemlerini, dolu boş gidiş dönüş olarak gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’den Irak’a taşınmakta olan konteynerlerin nakliye işlemlerini yapmakla yetinmiyor, ihracatçı firmaların talebine göre liman veya antrepolarda ki gümrük işlemlerini de eksiksiz olarak yapabiliyoruz. Irak’a sürekli olarak taşımakta olduğumuz tüm konteynerler, eksiksiz belge düzenlemeleri ile taşınmakta, tüm taşımalarda konteyner takip formunu mutlaka araç ile göndermekteyiz.

Irak konteyner nakliye sipariş ve taleplerinizi, bu alanda yapmış olduğumuz çok sayıda çalışmalardan kazandığımız tecrübelerimize dayanarak başarılı bir şekilde üstesinden gelebilen firmamıza iletebilir, talep ve beklentilerinizi karşılayacak bütçenize en uygun ekonomik taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.