Irak Nakliye Firmaları

IRAK NAKLİYE FAALİYETLERİMİZ

Ortadoğu ülkeleri arasında yer alan Irak, dünyanın en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapmış olan Mezopotamya bölgesinde yer alan tarihin en eski devletlerinden biridir. Tarihi boyunca karışıklıkların son bulmadığı ülke de, tarihi boyunca hiç bir zaman düzenli bir yaşam ortamı oluşturulamamıştır.

Irak nakliye firmaları arayışı içerisine girmeden kolaylıkla ulaşabileceğiniz firmamız, günün her saati aktif durumda olup, gelen nakliye taleplerini anında değerlendirmeye alarak, beklentilerinizi karşılayacak fiyat ve taşıma hizmeti sunmaktadır. Türkiye Irak arası kara yolu tır nakliyesi yapmakta olan firmamız, taşınabilir her türlü yükün nakliyesi ile ilgili detaylı çalışmalar yapmakta, yükleme adresinden teslim adresine kadar olan süreçte, tüm gelişmeleri ve gereklilikleri usulüne uygun bir şekilde yerine getirmekte, son derece sağlıklı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

ırak çalışan nakliye firmaları

Irak nakliye firması

Komple tır yüklemesi, parsiyel taşımacılık, konteyner nakliyesi, ağır nakliyat ve soğuk ürün grubu taşımacılığına uygun frigo tır nakliyesi gibi yük bölümlerine uygun tipte tenteli tır, açık dorse tır ve kamyon, konteyner kilitli dorseler ve uzamalı havuzlu tipleri bulunan lowbed dorselerimizle tüm taşıma işlemlerini kusursuz olarak gerçekleştirmekteyiz. Uluslar arası arena da boy göstermekte olan nakliye firmaları ile rekabetçi çalışmalarımıza bağlı olarak son derece uygun taşıma fiyat ve koşulları ile Irak nakliye seferlerimiz düzenli olarak devam etmektedir.

KARAYOLU NAKLİYAT

Avrupa ülkelerinden Irak’a yapılmakta olan sevkiyatlarda da büyük pay sahibi olan firmamız, taşıma boyunca gelişmekte olan süreci son derece titizlikle takip etmekte, olası muhtemel herhangi bir sorunla karşılaşıldığında anında müdahele etmek suretiyle sorunu bertaraf ederek ortadan kaldırmaktadır. Barzani ekolünün hakimiyetinde bulunan Kuzey Irak Kürdistan Bölgesel yönetimi ile normal seyrinde ilerlemekte olan ilişkilerim çerçevesinde, günlük binlerle ifade edilebilen tır geçişinde firmamız son derece etkin bir rol üstlenmiş olup, üzerine aldığı sorumlulukları tam anlamıyla yerine getirerek tır ve kamyon nakliye çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir.

ARAÇ FİLOMUZ

Irak karayolu tır taşıma işlemlerini yapmakta olduğumuz araçlarımız genellikle yüksek modelli araçlardan oluşmakta, kontrolünü sağlayan tüm sürücülerimiz üst düzey eğitimlerden geçirilerek araçlara konumlandırılmaktadırlar. Taşımakta olduğumuz bütün ürünler araçlarımızda bulunan CMR sigortası kapsamında güvenli olarak taşınmakta, taşıma yapan tüm tır ve kamyonlarımız  gps araç takip sistemi ile sürekli izlenmekte, tespit edilen aksaklık ve konum bilgileri yükleyici ve alıcı firmalara anında bildirilmektedir. Ülkemizin başta İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya, İzmir, Adana, Mersin ve Gaziantep gibi şehirleri olmak üzere tüm bölgelerinde taşımaya uygun halde bulunan ihracat ve transit kapsamlı yüklerin Irak’ın kuzey ve güneyinde bulunan tüm illerine nakliyesini gerçekleştirebilen firmamız, sektöre adım attığı 2013 yılından bu yana kaliteli hizmet anlayışı ile lojistik çalışmalarını sürdürmektedir.

LOJİSTİK ÇÖZÜMLERİMİZ

Türkiye’den Irak’a gönderilen tırların ilk çıkış kapısı Habur sınır kapısıdır. Daha sonra Bölgesel Kürt yönetimine bağlı Peşmerge gümrüğüne ulaşan araçlar, muameleci diye tabir edilen gümrük memurları tarafından evrak işlemlerinin yapılmasının hemen ardından teslim edilmesi gereken şehirlere kısa süre içerisinde ulaşmakta ve ikinci bir işleme tabi tutulmadan yük teslimatları yapılmaktadır. Türkiye’den Irak’ın Bağdat, Basra, Hillah, gibi güney illerine ihracat yüklerinin nakliye çalışmalarını alternatif güzergah olan İran üzerinden Mehran ve Başmak sınır kapıları tampon bölgelerinden aktarmak suretiyle gerçekleştiriyoruz. Avrupa, Afrika ve Arap ülkelerinden Irak’a gönderilmekte olan her türlü ticari malzemenin Mersin limanı üzerinden transit ticaret ile teminatlı olarak taşınması çalışmalarını düzenli olarak sağlıyoruz.

UYGUN NAVLUNLARIMIZ

İngiltere’nin birçok bölgesinden Irak’ın özellikle kuzey şehirleri başta olmak üzere tüm şehirlerine gönderilmekte olan transit kapsamlı yüklerin taşınması işlemlerini Mersin limanı üzerinden transit olarak teminat bedeli ile adrese teslim ulaştırmaktayız. Mersin Tarsus ilçesinde üretilmekte olan tütün mamüllerini Irak’ın Zaho ve İsmailiye şehirlerine tenteli tırlar ile çok uygun fiyatlara taşımaktayız.