İran Çalışan Nakliye Firmaları

İran çalışan nakliye firmaları arasında olup lojistik sektöründe büyük bir paya sahip olan kuruluşumuz Mersin Frigo, uzun yıllara dayanan geçmişinden edindiği deneyimleri ile sektörde varlığını devam ettirmekte, Türkiye’den İran’a taşınmakta olan her türlü ihraç kayıtlı yükün nakliyesinde adından söz ettirmektedir.

İran’ın başta Tahran olmak üzere tüm şehirlerine komple ve parsiyel çıkışlarımızın yanı sıra kargo yüklerinizin taşınmasında da kapsamlı çalışmalarımız bulunmaktadır.Metreküp ve tonaj bazlı değerlendirmeye alınan parsiyel ve kargo yükü taşıma hesaplamalarımızı en kısa sürede neticelendirip, talebinizin firmamıza iletilmesinin hemen ardından tarafınıza yazılı veya sözlü olarak teklif sunmakta, sunduğumuz tekliflerimiz rekabetçi fiyatlar olup, ekonomik sınıfta değerlendirilebilir.

Türkiye-İran arası nakliyecilik sektörünün aranan kuruluşlarından olan firmamız, uzun yıllar yapmış olduğu nakliye çalışmalarından kazanmış olduğu tecrübeler ile en klas lojistik hizmetlerini sunmaktadır. Tüm Avrupa ülkelerinden İran’ın her bölge ve şehrine taşınmakta olan taşınabilir her türlü yükün yükleme adresinden teslim adresine ulaştırılması hususunda dört dörtlük hizmet sunan firmamız, Mersin ve İstanbul üzeri alternatifli güzergahları kullanarak minimum sürede teslimatları gerçekleştirmektedir.

İran’da bulunan bir çok acenteliğimiz ile bağlantılı olarak yaptığımız çalışmalarımızda Türk plakalı tırlardan ziyade İran plakalı tırlar ile çok uygun fiyatlara nakliye hizmeti sunuyor, acentelerimiz yardımı ile İran’da ki gümrük işlemleri kısa sürede neticelendirilmektedir. Türkiye’den ihracat, İran’dan ithalat ve Avrupa’dan transit geçişli tüm yüklerinizin taşınması ile ilgili komple veya parsiyel kargo yük bildirimlerinizi firmamızın web sayfasında bulunan mail ve telefonları ile iletişime geçmek suretiyle talepte bulunabilir, en kısa sürede en uygun taşıma koşul ve navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.