İran Çalışan Nakliye Firmaları

İran çalışan nakliye firmaları arasında en yoğun taşımacılık faaliyetlerinde bulunan lojistik şirketi olan firmamız Mersin Frigo, Türkiye İran arası yük taşıma faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.Her türlü tüketim mamüllerinin üretilmekte olduğu ülkemizden İran’a ihraç edilen ürün türlerinin İran’ın başta Tahran olmak üzere, Bazargan, Tebriz, Julfa, Urumiyeh ve Qum gibi birçok şehrine taşınmasında önemli ölçüde paya sahip olan firmamız, İran’da yerleşik bulunan acentelerimiz ile işbirliğimiz çerçevesinde yükleme adreslerinden teslim adreslerine kadar gelişen tüm süreci yakından takip ederek, oluşabilecek en ufak probleme anında müdahale etmekte, en kısa süre de çözüme kavuşturmaktayız.

İran’a komple tır taşımalarının yanı sıra, haftalık düzenli olarak İstanbul depolarımızdan çıkış yapmak suretiyle parsiyel çalışmalarımız da mevcuttur. Her ebat ve ölçüde ki yükleriniz tercihinize göre bulundukları adreslerden teslim alınabilmekte, aynı zamanda depomuza sizlerin göndermesi suretiyle taşınmaktadır.

İran'a çalışan lojistik firmaları

İran Lojistik Firması

İran’a sevk edilmesi düşünülen gabari dışı ağır tonajlı yüklerinizi, uzamalı ve havuzlu dorseleri bulunan lowbed türü ağır nakliyat araçlarımız ile, karayolu izin belgeli ve eskortlar öncülüğünde sigortalı olarak taşımaktayız. Konteyner kilitleri mevcut, açık dorse, sal kasa araçlarımızla İran’a taşınması gereken her ebat ve ağırlıktaki konteynerlerinizin nakliye işlemlerini de gerçekleştire bilmekteyiz.

Avrupa ülkelerinin tamamından İran’a taşınmakta olan yüklerin Türkiye üzerinden sevk edilmesi ile ilgili direk servis ve aktarmalı olarak nakliye çalışmalarımız bulunmakta, İran’a uygulanmakta olan ambargo nedeniyle Türkiye de evrak değişikliği yapılarak sorunsuz bir şekilde adrese teslim etmekteyiz. İran’a çalışan lojistik şirketleri ile zaman zaman iş paylaşımları yapmakta, araçlarımızın yetersiz kaldığı durumlarda araç tedariki sağlayarak istenen sayıda tır organizasyonları yapabilmekteyiz.

İran karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı yapan nakliye firması Mersin Lojistik siz değerli müşterilerinin talepleri doğrultusunda son model araçları ile taşıma hizmetlerini hız kesmeden devam ettirmektedir.

Türkiye İran arası demir yolu taşımacılığında da aracılık hizmetlerimiz devam etmekte, vagon nakliyesi konusunda her türlü destek ve bilgiyi alabileceğiniz personellerimiz sürekli olarak hizmet sunmaktadırlar. Ülkemizde üretilmekte olan her türlü yerli ürünün İran’ın tüm bölgelerine gönderilmesi ile ilgili taşımacılık faaliyetlerimizi kararlılıkla sürdürmekteyiz. Türkiye İran arası nakliye ücretlerimiz son derece makul olup, taşıma fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İran’a nakliye fiyatları araştırırken firmamızdan da teklifler almanızı önemle rica ederiz.