İran Konteyner Nakliye

İran konteyner nakliye faaliyetlerimiz, tenteli tır taşımacılığında olduğu gibi, kurulmuş olduğumuz ilk günden itibaren başarı ile sürdürülmekte, Türkiye İran arası konteyner nakliyesinde hatırı sayılır düzeyde çalışmalarımız bulunmaktadır.

Avrupa ve Afrika ülkelerinden denizyolu ile Türkiye limanlarına getirilen her türlü konteynerin İran’ın başta Tahran olmak üzere, Tebriz, Urumiye, Asaluyeh, Bazargan gibi şehirlerine taşınması işlemlerini, gerek liman iç boşaltım yapmak, gerekse konteyneri içerisinde ki yük ile birlikte açık dorseli konteyner kilitli araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’den İran’a taşınmakta olan konteynerlerin sadece nakliye işlemlerini yapmakla yetinmiyor, müşteri talebine göre liman veya antrepo gümrük işlemlerini de yapabiliyoruz.

İran’a taşımakta olduğumuz tüm konteynerler eksiksiz belge düzenlemeleri ile nakledilmekte, evraklar arasında özellikle olmazsa olmazlardan sayılan konteyner takip formunu mutlaka araç beraberinde bulundurmaktayız. İran konteyner nakliye taleplerinizi, uzun yıllar yapmış olduğumuz çalışmalarımızdan kazandığımız tecrübelerimize dayanarak başarılı bir şekilde yapmakta olan konteyner taşımacılığında son derece deneyimlere sahip olan  firmamıza iletebilir, talep ve beklentilerinizi karşılayacak en uygun konteyner taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.