İran Nakliye

İran nakliye çalışması yapan Türk firmalarının önde gelen kuruluşlarından biri konumunda olan firmamız Mersin Lojistik uzun yıllardan bu yana Türkiye İran arası lojistik faaliyetlerinde bulunuyor olmanın verdiği tecrübeler ile son derece sağlıklı nakliye hizmetleri sunmaktadır. Sektörün gereksinimlerini yakinen takip ederek her türlü ekipman ve malzemeleri ile donattığı tırları son model araçlardan oluşan firmamız Mersin’de kurmuş olduğu oldukça geniş ve modern araç filosu ile İran’a nakliye hizmeti sunuyor, taşımaları bünyesinde bulundurduğu çok sayıda öz mal ve kiralık araçlar ile İran plakalı tırlarla gerçekleştiriyor. İran’a ihracat yük nakliyesi ile İran’dan ülkemize ithal edilen ürünlerin taşıma işlemlerini yapmakta olan firmamız aynı zamanda İran’dan Avrupa ülkelerine taşımalar ve Avrupa’dan Türkiye üzeri İran’a transit yük taşımacılığı faaliyetlerimiz mevcut bulunmaktadır. Özellikle bir çok Avrupa ülkesinde üretilmekte olan başta makina türleri, oto yedek parçaları olmak üzere taşınabilir tüm yük gruplarının İran’a götürülmesinde etkin görev üstlenmiş olan firmamız her türlü bilgi ve belgeye sahip bulunduğundan sorunsuz nakliye hizmetleri sunmaktadır.

İran’a komple tır taşımacılığı ile birlikte frigo tırlar ile donmuş ürünler, yaş sebze meyve türleri, kimyevi maddeler, et, balık ve süt mamülleri taşımacılığı, ölçek dışı yüklerin sevki ile ilgili açık dorse sal kasa araçlarımız, konteyner nakliyesine uygun kilitli tırlarımız ve gabari dışı ağır nakliyat yükleri için lowbed dorse tırlarımızla hizmet veriyor, ayrıca her hafta düzenli olarak parsiyel yük taşıma hizmetlerimizde İstanbul depolarımızdan çıkış yapmak suretiyle bulunmaktadır.

İran’a karayolu tır taşımacılığında adından sıkça söz ettirmekte olan kuruluşumuz sektörde edinmiş olduğu deneyimleri sayesinde sektöre oldukça hakim bulunmaktadır. Bir yükün yüklenmesi anından teslim edilmesi anına kadar gelişen sürecin tüm aşamalarına vakıf bulunan şirketimiz yapmakta olduğu tüm nakliye çalışmalarında tır karnesi veya teminatlı araçlar kullanarak cmr sigortası kapsamında güvenli taşıma hizmetleri vermektedir. Yaptığımız çalışmalarımızda gözle görülen kalite anlayışımız vesilesi ile müşterilerimizin daimi proje kapsamında bulunan işlerinin tamamını sonuna kadar biz gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin çalışmalarımızdan memnun kaldıklarını bildirmelerinden aldığımız öz güven ve gurur ile işimize daha bir özveri ile yaklaşıyor, gelişmeleri yakından takip ederek sektörde uygulamaya ve hayata geçiriyor, neticesinde de son derece olumlu geri dönüşler alıyoruz.

İran’a kara yolu yük taşıma hizmetlerimize ek olarak ayrıca demir ve deniz yolu nakliye çalışmalarımızda mevcut bulunuyor. Türkiye limanlarından İran’ın özellikle Bandar Abbas limanı arasında yapılan gemi ile konteyner nakliye çalışmaları önemle oranda hacim kazandığından bu alana ayrıca özel bir hat açmış bulunan firmamız çalışma alanlarını geliştirmek ve büyütmek anlamında girişimlerde bulunmuştur.