iran tır çalışan firmaları

İran tır çalışan nakliye firmaları arasında göz dolduran çalışmaları ile dikkat çeken firmamız uluslararası alanda nakliye hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir.

irana taşınacak olan tüm yük gruplarının nakliyesi ile ilgili kapsamlı çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız 20 yılı aşkın zamandır edindiği tecrübeleri ile tam donanımlı araç ve ekipmanları ile lojistik çalışmalarını devam ettirmektedir.

İran’a taşınacak komple ve parsiyel yüklerinizin itinalı güvenli ve hızlı bir şekilde teslim adresine ulaşatırılması anlamında tercih edilen ve aranan önerilen bir pozisyonda olmamız hasebiyle her türlü taşıma işlerinize talibiz.

Kayseri yükleme, Tahran/İran teslim karayolu komple tenteli tır taşıma fiyatımız 2.500 dolar olup transit varış süremiz Gürbulak sınır kapısı yoğunluğuna bağlı olarak 4-5 gündür

Türk ve İran plakalı tırlarımızla alternatifli taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. İran’da yerleşik bulunan birçok acentemizle işbirliğimiz neticesinde yükleriniz gözünüz arkada kalmadan teslim adresine güvenle ulaştırılmaktadır.