İspanya Nakliye Firmaları

FAALİYET ALANLARIMIZ

İspanya nakliye firmaları kategorisinde Uluslar arası Karayolu Nakliye sektöründe Faaliyet gösteren firmamız, Avrupa ve Asya’nın birçok ülkesinde olduğu gibi ispanya nakliye alanında da  başarılı bir grafik çizmekte olup Türkiye’nin bütün bölgelerinden italya tüm bölgelerine nakliye hizmeti sunmaktayız Mersin frigo olarak İspanya’ya nakliye hizmetlerinde sahip olduğumuz taşıma yetki belgesi ile  öz mal tenteli ve frigo araçlarımızın yanı sıra şirketimiz bünyesinde ki kiralık araçlarımızla size en uygun fiyata İspanya nakliye,  İspanya Parsiyel, İspanya nakliyat, İspanya ağır nakliye, İspanya ağır nakliyat, İspanya makina taşımacılığı, İspanya proje taşımacılığı konularında hizmet vermemizin haklı gururunu yaşamaktayız.

ispanya çalışan nakliye şirketleri

İspanya nakliyat şirketi

Türkiye-İspanya ve İspanya-Türkiye arası sevkiyatı yapılan ihracat ve ithalat yüklerinizin taşınmasında üstün ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen firmamız Mersin frigo, alanında uzman personelleri ile günün her saati bir telefonunuz kadar yakınınızdadır.Araç takip cihazları ile anlık konum bilgisi ve sürekli online mail adreslerimizle sürekli bilgilendirme yapmaktayız. İspanya dan İran a taşınması planlanan her nevi yükün nakliye işlemlerini firmamız Mersin Frigo gerçekleştirmektedir. İspanya Karayolu nakliyesinde Transit ve İhracat yüklerinizi frigorifik kasa  ve tenteli kasa araçlarımızla,gabari dışı yüklerinizi ağır nakliye lowbet  araçlarımızla, konteyner taşımalarınızı açık(sal kasa araçlarımızla,tonaj ve hacimce düşük ölçekli  yüklerinizi haftalık düzenli çıkış yapan parsiyel araçlarımızla güvenli,hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktayız.

İspanya’nın birçok bölgesinden Türkiye ithalat yük taşıma çalışmalarımızın yanı sıra Türkiye üzerinden başta İran olmak üzere birçok doğu ülkesine transit geçişli üçüncü ülke yük taşıma çalışmalarımızda mevcuttur. Kara ve roro nakliye şeklinde alternatif güzergahlar kullanan firmamız müşterilerine farklı önerilerle özel çözümler üretmektedir.

İspanya’ya yapacağınız tüm taşımalarınız için firmamızdan da teklif almanızı rica ederiz.Hızlı bilgi kolay ulaşım amacı ile ulaşabileceğiniz 0324 232 05 50 numaralı telefonumuz hizmetinizdedir. İspanya Barcelona yükleme İran tahran teslim karayolu komple tır taşıma fiyat teklifimiz 5.600 euro

Temel prensiplerimizin başnda yer alan müşteri memnuniyeti çerçevesinde deneyimli ve uzman ekibimizin hassas ve titiz çalışmaları kapsamında yükünüzün yüklenmesinden teslim edilmesine kadar geçen süre içerisinde periyodik şekilde araç yük ve yol durumu hakkında anlık bilgi aktarımı gerçekleştirmekteyiz