İspanya Nakliye

ispanya çalışan nakliye firmaları

İspanya nakliye firması

İspanya nakliye çalışmaları yapan lojistik firmaları içerisinde en yoğun faaliyetleri bulunan kuruluşların başında gelen firmamız, Türkiye İspanya arası ihracat komple ve parsiyel yük taşımacılığı alanında son derece önemli işlere imza atmış, göstermiş olduğu üstün performansı ile tim ihracatçı ve ithalatçı müşterilerinin takdirini ve beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Uluslararası tır nakliye işlerini başarılı bir şekilde devam ettirmekte olan şirketimiz, sektöre adım attığı ilk günden bu yana, prensipleri ve vizyonu ile sürekli ön planda olmuş, taşımacılık piyasasına katmış olduğu değerler ile olumlu anlamda tepkiler almıştır. İspanya nakliye konusunda eğitimli personelleri, son model araçları, uzman sürücüleri ile yoğun çalışmalar yapmakta, sürekli değişen ve gelişen teknolojiye anında uyum sağlayarak her türlü yeniliği kendi bünyesinde hayata geçirerek beklentilere önemli oranda olumlu karşılıklar vermekteyiz.

İspanya ihracat yük taşımaları ile birlikte ülkemize ihraç edilen ürünlerin taşınmasını, Türkiye üzeri Asya ve Orta doğu ülkelerine transit geçişli üçüncü ülke yüklerinin nakliyesini de gerçekleştire bilmekte, yükleme anından teslim anına kadar gelişmekte olan süreci yakından takip ederek herhangi bir sorun oluşmasının önünü keserek son derece sağlıklı bir teslimat sağlamaktayız. Uluslararası karayolu taşımacılığı yönetmeliğine uygun olarak hareket eden firmamız, İspanya nakliye çalışmalarında araç filomuzda bulunan Türk plakalı tırlar ile acentelerimize bağlı olarak faaliyet gösteren yabancı plakalı tırlar ile de gerçekleştirmekteyiz.

İspanya çalışan nakliye firmaları ile rekabetçi çalışmalarımızdan doğan memnuniyetten aldığımız enerji ile gücümüze güç katıyor, tüm kazanımlarımızı yine sektörde değerlendirerek kurumsal kimlikli lojistik kuruluşu olma yolunda sağlam ve emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Türkiye den ihraç edilen her türlü yükün nakliyesini İspanya’nın özellikle Madrid ve Barcelona başta olmak üzere tüm şehirlerine ulaştırılması noktasında son derece titiz ve özverili taşıma çalışmaları yapmaktayız.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız