İtalya Nakliye

ÜLKE TARİHÇESİ

Resmi adı İtalya Cumhuriyeti, başkenti Roma, nüfusu yaklaşık olarak 61 milyon civarıdır. Avrupa’nın en gelişmiş ülkeleri arasında yer alan İtalya ile ülkemiz arasında gerçekleşmekte olan ticaret anlaşmaları çerçevesinde yapılmakta olan ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarında hatırı sayılır derecede tır organizasyonları yapmakta olan kuruluşumuz uzun yıllardan bu yana çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

italya çalışan nakliye firmaları

İtalya nakliye firması

Komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul depolarımızdan her hafta düzenli olarak parsiyel çıkışlarımızda mevcuttur. İtalya’ya ihracat yük taşımaları ile ithalat ve üçüncü ülke transit yük taşımacılığı da yapmaktayız.

NAKLİYE FAALİYETLERİMİZ

Karayolu taşımacılığı yönetmeliğine uygun olarak faaliyetlerde bulunan kuruluşumuz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları prensip haline getirmiş, taşıma hizmetlerini yüksek model tırları ile teknolojik alt yapı destekli olarak gerçekleştirmekte, başarılı çalışmalarından edindiği kazanımları ile ülkemizde İtalya ile çalışmalarda öne çıkan bir çok ihracatçı ve ithalatçı firmanın aradığı ve genellikle tercih ettiği nakliye kuruluşları arasında yer almaktadır.

İTALYA İHRACAT İTHALAT NAKLİYESİ

Ülkemizde üretimi yapılmakta olan her türlü ihracat yük grubunun kara ve denizyolu nakliyesi ile İtalya’nın kuzeyinden güneyine tüm şehirlerine nakliyesi ile ilgili son derece geniş kapsamlı lojistik faaliyetlerimiz devam etmektedir. İharacat yükü taşıyıp teslimat yapan tırlarımız yine İtalya şehirlerinden Türkiye’ye ithalat yükleri ile ülkemiz üzerinden transit geçişli olarak Asya ve Ortadoğu ülkelerine taşımalar gerçekleştirmektedir.