İtalya Kara Nakliyesi

İtalya kara nakliyesi çalışmalarımızı istanbul üzeri tamamı ile karayolu ve Mersin limanı, Trieste limanı arası karayolu artı roro gemisi ile yaparak, alternatifli çalışma önerileri sunmaktayız.

Türkiye’den İtalya’nın yaklaşık tüm şehirlerine ihracatı yapılan başta pamuk ve tekstil ürünleri olmak üzere, beyaz eşyadan mobilyaya, halı ve kilimden ev tekstiline, gıda maddelerine varıncaya kadar binlerce çeşit eşyanın taşınmasını işlemlerini başarılı bir şekilde yapmakta, teslimatları olabilecek minimum sürede gerçekleştirmekteyiz.

İtalya komple tır ve grupaj yük taşıma çalışmalarımızın yanı sıra konteyner nakliyesi, frigo tır taşıma ve ağır nakliyat faaliyetlerimizde bulunmakta, gelen tüm talepleri karşılayacak yeterli miktarda tır ve kamyon organizasyonları düzenlemekteyiz.

Ticari kapsamlı, gümrüklü her türlü yükün Türkiye’den İtalya’ya ulaştırılmasında yükleme anından yükü teslim etme anına kadar gelişen tüm süreçleri yakından takip ediyor, belge ve evrak anlamında hiç bir eksik bırakmadan sorunsuz bir nakliye hizmeti sunuyoruz.