İtalya Nakliye Firmaları

Dünya genelinde özellikle otomotiv sektöründe önemli ölçüde katkıları bulunan İtalya, Avrupa Birliği’nin en gelişmiş bir kaç ülkesi arasında yer almaktadır. Çizme şekline benzeyen haritası ile dikkat çeken ülke Akdeniz’e kıyısı bulunan ülkelerden biridir.Kuzey kesiminde Fransa, İsviçre, Slovenya ve Avusturya ile sınır komşusudur. İtalya nakliye firmaları arasında yer alıp başarılı lojistik hizmetleri ile yoluna devam etmekte olan kuruluşumuz, Türkiye’den İtalya’ya nakliye hizmetlerini sahip olduğumuz C2 sınıfı taşıma yetki belgesi ile  öz mal tenteli frigo ve ağır nakliyat araçlarımızın yanı sıra şirketimiz bünyesinde ki kiralık araçlarımızla en uygun taşıma fiyat ve koşulları ile hizmet sunmaya devam etmektedir.

HİZMET KALİTEMİZ

Sürdürülebilir hizmet anlayışı ile hareket ederek söz konusu destinasyon da olabildiğince kaliteli çalışmalara imza atmakta olan firmamız, komple tır taşımacılığı ile birlikte İtalya Parsiyel taşıma, İtalya’ya ağır nakliyat, proje ve makina taşımacılığı, yat taşımacılığı konularında da hizmet vermekte, bu hizmetler karşılığında yük veren müşterilerinin beğenisini kazanmış olmanın  haklı gururunu yaşamaktadır.

Sevkiyatı yapılan ihracat ve ithalat yüklerinizin taşınmasında üstün ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen firmamız Mersin frigo, alanında deneyim kazanmış üst düzey eğitim alarak bu eğitimler neticesinde başarılı bir sınav vermiş olan personelleri ile yedi yirmi dört esasına uygun olarak faaliyet göstermekte, size bir telefon mesafesi kadar yakında bulunarak dilediğiniz her an tüm taleplerinize zamanında olumlu karşılıklar vermektedir. Özellikle Mersin limanı roro çıkışlı olarak taşımalar yapan firmamız Trieste limanında ki gümrük işlemlerini kısa sürede neticeye vardırarak yüklerin İtalya’ nın Başta Milano olmak üzere Torino, Roma, Bari gibi şehirlerinde ulaştırılmasında azami gayret sarf ederek sorunsuz bir şekilde teslimatlar yapmaktadır.

MODERN ARAÇ FİLOMUZ

Araç filosunda bulunan her türlü yük taşımaya uygun tip ve modelde ki araçları ile taşımacılık faaliyetlerini sürdüren kuruluşumuz, tüm araçlarında mevcut bulunan Uydu Araç takip sistemli cihazları ile anlık konum bilgisi ve sürekli aktif mail adreslerimizle anlık konumlama ve  bilgilendirme yapmaktayız.Sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile size en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümlerini sunmaktayız. İtalya’ nın sadece kuzey şehirleri ile sınırlı kalmayarak güney illeri ile Sicilya adasına dahi nakliye seferleri düzenleyen firmamız, aynı zamanda İtalya’ nın farklı yerlerinde bulunan ithalat veya üçüncü ülke yüklerinin de gerek Türkiye’ ye, gerekse Türkiye üzerinden İran, Irak, Suriye, Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan gibi ülkelere aktarmalı ve direkt olarak transit geçişlerini sağlamakta, bu işlemleri genellikle en çok tercih edilen güzergah olan Mersin limanı üzerinden sağlamaktadır.

Torino şehrinde üretimi yapılmakta olan dondurma makinelerinin, özellikle İran Tebriz şehrine taşınması işlemlerini tenteli tır, açık dorse ve lowbed dorse araçlarımızla, gerekli durumlarda karayolu izin belgesi dahilinde güvenle taşımaktayız. Kurulduğu ilk günden beri prensip haline getirmiş olduğumuz kaliteli hizmet anlayışımız ile tüm müşterilerimizin övgülerine mazhar olmakla yetinmeyerek sektöre katmakta olduğumuz lojistik çözümlerimize her gün bir yenisini ekleyerek gelişip büyümekteyiz. Çağa ayak uydurarak gelişen teknolojinin nimetlerini göz ardı etmeyip tüm nimetlerinden faydalanıyor, edindiğimiz bilgi ve birikimlerimizi yine bu sektörde değerlendiriyor, bu vesile ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

MERSİN LOJİSTİK KURUMSAL

Kurumsallık yolunda adım adım ilerleyerek kurulduğumuz gün tayin ettiğimiz tüm hedeflerimizi bir bir yakalıyor, Türkiye İtalya arası taşımacılık sektöründe aranan firma pozisyona ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. İtalya’nın özellikle Milano ve Torino gibi şehirlerinden yüklenmekte olan makina yüklerinin, Türkiye üzerinden İran’ın Tebriz, Tahran ve diğer tüm şehirlerine taşınması işlemlerini firmamız gerçekleştirmektedir. İtalya ülkesi ile ilgili ihracat ve ithalat lojistik taleplerinizi firmamızın telefon ve maillerine yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, uzman operasyon ekibimizden doğru ve yönlendirici güncel bilgileri en kısa sürede alarak fikir edinmiş olursunuz.

Uluslar arası karayolu yük taşıma yönetmeliğine uygun olarak tüm koşul ve şartları yerine getirmek suretiyle İtalya taşımacılık faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmeye devam eden firmamız, her türlü taşınabilir yükün ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bu bağlamda taleplerinize en uygun bilgiler ile bütçenize uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Kasım sonu   İtalya/Pistoia’dan 5 tir, Catania’dan 10 tir olmak üzere Mersin gümrük, Kıbrıs boşaltma Haftaya  Pistoia yükleme 1 tır, Catania yükleme 2 tir , İstanbul Gümrük Antalya boşaltma Yukarıdaki yüklemelerimiz için  tenteli ve frigo araç ihtiyacı vardır. Mal cinsi bitki. Navlun teklifi ve kaç araç verebileceğinizin bilgisini rica ediyorum.

Kayseri adresten yükleme, İtalya Torino adrese teslim komple tır taşıma fiyatımız 2.200 euro, transit süre 6-7 gün, güzergah Mersin Limanı roro çıkış, Trieste limanı varış şeklinde olup maksimum taşıma ağırlık limiti 24.000 kilo.