italya transport

İtalya karayolu ve denizyolu transport alanlarında faaliyetlerini uzun yıllara dayanan geçmişi ile aralıksız olarak sürdüren firmamız yapılan sevkiyatları alternatifli güzergahlar kullanarak gerçekleştirmektedir. Türkiyeden İtalyaya ihracat, İtalyadan Türkiyeye ithalat ve İtalyadan üçüncü ülkelere transit geçişli tüm yüklerin taşınmasında nakliye hizmetleri çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İtalya’ya gönderilen her türlü yükün taşınması karayolu taşımacılığının yanı sıra Mersin-Trieste limanları arası roro gemisi çıkışlı olarak sağlanmaktadır.

Ülkemizin İtalya’ya en fazla ihraç ettiği ürünlerin başında gelen yaş sebze-meyve ve gıda maddelerin taşınması soğutuculu frigo tırlarımız ile sağlanmakta olup her türlü kuru ve paletli yükler standart ve mega dorse tırlar, gabari dışı ağır tonajlı yükler havuzlu ve uzamalı lowbed kasa tırlar, konteyner yükleri ise kilitleri mevcut açık kasa tırlar ile taşınmaktadır.

İtalya lojistik hattında çalışan nakliye firmaları arasında ilk sıralara yerleşmiş olan firmamız İtalya’ya yapılan sevkiyatları Türk plakalı tırların yanı sıra yabancı plakalı tırlar ile de gerçekleştirmektedir. Ülkemizin tüm bölgelerinden İtalya’ya ihraç edilen ürünler, İtalya’nın Başta başkent Roma olmak üzere Milano,Trieste,Bologna,Bari gibi şehirlerine sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

İtalya’dan Türkiye ye ithal edilen  birçok kalem yükün taşınmasında da ithalat nakliye çalışması bulunan firmamız, aynı zamanda bu yüklerin Suriye, Irak, İran,Gürcistan,Azerbaycan ve Türki Cumhuriyetlere transit geçişli olarak sevkiyat çalışmalarını prosödürlere uygun olarak gerçekleştirmektedir.

İtalya nakliye çalışmalarımız komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarla çalışmalarını sürdürmekte olduğumuz parsiyel ve kargo yük taşımacılığı hizmetlerimizde devam etmektedir. Parsiyel yükler adreslerinden alınmak suretiyle depolarımızdan çıkışlı olarak talebe göre İtalya’da gümrük veya adres teslimi şeklinde  tamamlanmakta, aynı zamanda İtalya’da gümrük işlemlerinin takibi konusunda da hizmet vermekteyiz. Bu anlamda İtalya’da mevcut acentelerimiz aracılığı ile gümrük işlemleri seri bir şekilde tamamlanmaktadır.

İtalya kara ve denizyolu nakliye hattında çalışan araçlarımız yüksek modelli olup uzman sürücülerimiz kontrolünde güvenli taşıma hizmetleri vermektedir. Tüm araçlarımızda bulunan uydu takip sistemi aracılığıyla anlık konum alarak, gönderici ve alıcı firmalara araç konum bilgilendirmesi yapabiliyoruz.

Firmamız İtalya’ya yük taşımacılığı konusundaki  tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak en kısa sürede detaylı bilgilendirme ile en uygun taşıma navlun tekliflerini sunmaktadır. İtalya nakliyesi konusundaki tüm taleplerinizi firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, en kısa sürede uygun taşıma koşullarında fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Mersin yükleme, Milano İtalya teslim komple tır taşıma fiyatımız 2.400 euro