Karadağ Nakliye

karadağ çalışan nakliye firmaları

Karadağ nakliye firması

Karadağ nakliye firmaları arasında, lojistik faaliyetleri ile öne çıkan firmamız Mersin Frigo, Türkiye’ den Karadağ’a ihracatı yapılan tüm ürün kalemlerinin güvenli bir biçimde taşınmasını sağlamaktadır. Uzun yıllar önce bağımsızlığını ilan etmiş olan Karadağ ile ülkemizin ticari anlaşmaları çerçevesinde yapılan taşımacılık çalışmalarında hatırı sayılır büyük bir paya sahip olmamızın gururu ile çalışmalarımıza hız kesmeden ara vermeden devam etmekteyiz.

Karadağ çalışan nakliye firmaları ile irtibatlı kalarak süreklilik arz eden nakliye işlemlerini kararlılıkla sürdürmekteyiz. Karadağ parsiyel, ağır nakliye, konteyner taşımacılığı gibi bir çok alanda nakliye seferleri bulunan firmamız araç filosunda bulunan Türk ve yabancı plakalı tır ve kamyonlar ile ihracat nakliye çalışmaları yapmaktadır.

Tam bağımsız bir devlet statüsü kazanmamış olan ülkeye nakliye çalışmaları bir hayli teferruatlı yapılabildiğinden bir çok nakliye kuruluşu bu hat ile ilgili sağlıklı hizmet sunamamak endişesi ile seferler düzenleyememektedir. Ancak firmamız tüm gerekliliklerini yerine getirerek çok rahat taşıma hizmetleri gerçekleştirebildiğinden Karadağ ihracat taşımalarının tamamına yakınında söz sahibi pozisyonunda bulunmaktadır.

Türkiye Karadağ arasında gerçekleşmekte olan taşımacılık faaliyetleri Yunanistan ve Bulgaristan üzeri olmak üzere iki farklı güzergahtan sağlanmaktadır.Yunanistan üzeri geçişlerde İpsala sınır kapısı, Bulgaristan üzeri geçişlerde ise Kapıkule ve Hamzabeyli sınır kapıları kullanılmaktadır. Karadağ ülkesine komple tır ve parsiyel yük taşıma çalışmalarımız düzenli olarak devam etmekte, her hafta belirli günlerde İstanbul depolarımızdan parsiyel çıkışlar yapmaktayız. Karadağ parsiyel yük teslimatları gümrük noktaları veya teslim edilmesi gereken adreslere kapı teslimi olarak yapılmaktadır.