Karadağ Taşımacılık

FAALİYETLERİMİZ HAKKINDA

Karadağ  taşımacılık alanında son derece önemli işler başarmış olan firmamız, nakliye sektörüne atıldığı ilk günden bu yana çalışmalarını devam ettirmekte, geçen süre zarfında edinmiş olduğu bilgi, birikim ve kazanımlarını yerinde ve doğru kullanarak istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Coğrafi yapısı, nüfusu, ekonomisi ve az gelişmişliği nedeniyle çok fazla üretim yapabilen bir ülke olamayan Karadağ, her türlü temel ihtiyaç mamüllerini yurt dışından ithal etmekte, ithalat yaptığı ülkeler arasında Türkiye önemli bir konumda bulunmaktadır.

karadağ çalışan taşımacılık firmaları

Karadağ taşımacılık firması

KARADAĞ İHRACAT

Türkiye’den Karadağ bölgesine ihracatı yapılmakta olan her türlü yükün, yükleme anından teslim edilmesi anına kadar geçen süreyi an be an takip ederek sevkiyatları kontrol altında tutuyor, taşıma esnasında oluşabilecek en ufak bir aksaklığa anında müdahale ederek kalıcı sorunlar oluşmasını önlüyoruz. Tır ve kamyonlar ile taşınabilen tüm yük gruplarını, modern şartlarda dizayn ettiğimiz araç filomuzda bulunan tenteli, mega, frigo, açık ve lowbed tarzı araçlarımız ile taşımakta, çalıştırdığımız araçlarımızın bakımlarının tam ve zamanında yapılmış olmalarına azami özen göstermekteyiz.

Karadağ nakliye çalışmalarımız komple tır ve parsiyel yük taşıma şeklinde sınıflandırılmakta, İstanbul’da bulunan depolarımızdan haftanın belirli günleri çıkış yapmak suretiyle her ebat ve ağırlıkta ki kargo kapsamlı yüklerinizi adresten adrese teslim etmek suretiyle taşımaktayız. Ağır nakliye yük taşımacılığında da bir hayli yol kat etmiş olan firmamız, Karadağ’a taşıtılması planlanan gabari dışı, ağır tonaj ve taşmalı yüklerin taşınması işlemlerini, havuzlu ve uzamalı şeklinde adlandırdığımız lowbed dorseli tırlarımızla karayolu izin belgesi ve eskort araçlar gözetiminde gerçekleştirmekteyiz.