Katar Nakliyat

KATAR LOJİSTİK ÇÖZÜMLER

Katar nakliyat firmaları içerisinde önerilen ve özellikle tercih edilen nakliye kuruluşları arasında yer alan firmamız, geçmişten günümüze süregelen faaliyetlerini çağa ayak uydurmak suretiyle, teknolojiyi yakından takip ederek alt yapısını sürekli güncellemekte, lojistik sektörüne yeni kazanımlar sunmaktadır. Arap yarımadasında yer alan ve ülkemizin yoğun nakliye çalışması yaptığı ülkelerin başında gelen Katar ile Ticari ilişkilerimiz çerçevesinde lojistik ve nakliye çalışmalarında geniş bir pay sahibi olan firmamız, Katar kara yolu ve deniz yolu bağlantılı roro taşımacılığı yoğun olarak İskenderun ve Mersin limanları kullanılmak suretiyle gerçekleştirmektedir.

katar çalışan nakliye firmaları

Katar nakliye firması

Ülkemizden İstanbul, İzmir, Ankara, Mersin gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerinden Katar’a sevkiyatı planlanan her türlü  ihracat yüklerinin taşınmasında olduğu gibi Avrupa ve Asya ülkelerinden gönderilen tüm ürünlerin sevki Türkiye üzerinden transit geçişli olarak sağlanabilmektedir.

Katar’a kara ve deniz yolu nakliyesi kapsamında taşınması düşünülen tüm yük gruplarının içerik ve özelliklerine uygun tipte araçlarımız, geniş kapsamlı filomuz bünyesinde mevcut olup, öz varlığımız olan araçlarımız ve kiralık araçlarımızla, talep edilebilen maksimum miktarda araç organizasyonlarımızla tüm ihtiyaçlara CMR sigortası kapsamında zamanında karşılık verebilmekteyiz.

ULUSLARARASI NAKLİYAT FAALİYETLERİMİZ

Her nevi kuru yüklerin taşınmasında standart tenteli tırlarımız, donmuş gıda maddeleri, yaş sebze meyve, donmuş et ve balık ile kimyasal maddelerin taşınmasında artı eksi derecelerde çalışabilen ısı muhafazalı frigofirik dorseli tırlarımız, açık ve gabari dışı ağır tonajlı yüklerin taşınmasını sal dorse açık kasa ile  havuzlu ve uzamalı lowbed tırlarımız vasıtasıyla, limanlar ve antrepolardan yüklenmesi planlanan konteynerler içerisinde bulunan yüklerin taşınmasını da konteyner kilitli araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Firmamız Katar’a nakliye hizmetleri dışında, gümrükleme, depolama, acentelik hizmetleri, antrepo ve sigorta aracılık hizmetleri gibi konularda da faaliyet göstermektedir.

Katar deniz yolu nakliye çalışmalarımız İstanbul, İzmir, Mersin ve İskenderun limanlarından hareketle Katar limanları arasında haftanın belirli günleri gerçekleşen periyodik gemi çıkışlarımız ile devam etmektedir. Katar deniz yolu nakliyesinde tedarikçi acenteliklerimiz aracılığıyla  konteyner, açık, kuru ve dökme yük gemileri ile hizmet vermekteyiz. Yüz ölçümü bakımından küçük ancak turistik cazibe merkezi olması ve zengin petrol yatakları sayesinde dev bir ekonomiye sahip olan, ticaret merkezi statüsü kazanmış Katar ile günden güne artan ticari alış verişlerimiz, içinde bulunduğumuz lojistik sektöründe sürekli hareketlilik arz etmekte, buna bağlı olarak firmamız her daim ön planda görünmektedir.

Genel merkezi Mersin’de bulunan Firmamız, tüm Katar nakliye taleplerine yerinde ve zamanında karşılık verebilmeyi amaç edinmiş,  yurt içinde İstanbul, Ankara, Hatay, Kayseri ve Adıyaman gibi şehirlerde, yurt dışında Almanya ve İran da şubeler oluşturmuş, ve tüm şubelerimizde mevcut deneyimli personelleri  ile kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir. Katar nakliyesi ile ilgili gerek elektronik posta sistemimiz, gerekse sesli yanıt sistemi ile yazılı ve sözlü tüm talepleriniz firmamıza bildirildikten çok kısa süre sonra anında değerlendirmeye alınıp, deneyimli operasyonel ekibimiz vasıtası ile kapsamlı olarak bilgilendirilmekte, en kısa sürede beklentilerinizi, hedeflerinizi karşılayacak en uygun taşıma fiyat tekliflerimiz ile karşılık bulmaktasınız.

Türkiye’den Katar’a lojistik çalışmalarımız kara yolunun yanı sıra deniz üzerinden konteyner nakliyesi şeklinde de yapılmakta olduğu gibi transit süreyi oldukça kısa tutan çözümler üreterek ürünlerin en kısa süre de teslim noktasına ulaştırılmasını sağlamaktayız.

Ankara yükleme, Doha Katar teslim komple tır taşıma fiyatımız 8.500 dolardır.