Kazakistan Frigo

Kazakistan frigo nakliye çalışmalarını tüm hızıyla devam ettirmekte olan firmamız, Türkiye’den Kazakistan’ın başta Astana olmak üzere, Almaata, Çimkent, Aktau, Atrau, Aktobe gibi şehirlerine gönderilmekte olan her türlü yaş sebze meyve, bitki ve donmuş ürünlerin taşınması işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Kazakistan frigo tır seferlerimizi yaparken özellikle kullanmakta olduğumuz güzergah, Gürcistan-Azerbaycan üzeri güzergah olup, taşınan ürünlerin hassasiyeti nedeniyle teslimatları olabilecek en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Soğuk zincir ürün taşımacılığında dikkat edilmesi gereken hususların başında gelen ısı muhafaza konusuna son derece dikkat ediyor, yol boyunca ısı takip sistemlerimiz ile dorse içi ısı konumunu kontrol ediyor, satıcı ve alıcılara anlık konum ve derece bilgisi verebilmekteyiz.

Kazakistan frigo tır taşımacılığını usun yıllardır yapmakta olan firmamız, taşıma işlemlerinde son derece titiz davranarak taşınan ürünün ilk günki tazeliği ile muhafaza edilmesini sağlamakta, bu vesile ile son derece memnuniyet ifadeleri ile takdirleri almaktadır.