Kazakistan Nakliyat

Kazakistan nakliyat çalışması yapan nadir firmalar arasında yer alan Mersin Frigo, sektöre hızlı bir giriş yaptığı 2013 yılından bugüne çok mesafe etmiş, gelişen zaman içerisinde çalışma alanlarını olabildiğince genişletmiş, araç filosunda bulunan tır sayısını sürekli olarak arttırma yoluna giderek, daha çok müşteriye ulaşıp daha çok hizmet sunmayı başarmıştır.

Türkiye Kazakistan arası her türlü ihracat ve ithalat kapsamlı ticari yükün adresten adrese taşınmasını sigortalı olarak gerçekleştirmekte olan firmamız, komple tır taşımacılığının yanı sıra her hafta düzenli olarak parsiyel servisi düzenlemekte, konteyner nakliyesi, frigo tır taşıma ve ağır nakliyat alanlarında da her türlü talebe anında olumlu karşılık vermek suretiyle üstün hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmalar yapmaktadır.

Kazakistan çalışan nakliye firmaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamız, yurt dışı acentelikleri ile bağlantılı çalışmaları neticesinde yükleme anından teslim anına kadar geçen süreyi kontrol altında tutuyor, yükünü taşıdığı müşterilerinden olumlu yönde tepkiler alıyor.

Kazakistan tır fiyatlarını çok ekonomik şekilde sunmayı prensip edinerek, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak maddi kazanımları ikinci planda tutan firmamız, parmakla gösterilecek kadar kaliteli taşımacılık ve lojistik hizmetleri karşılığında sürekliliği olan proje işlerin bir çoğuna ismini yazdırmaktadır.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız