Kazakistan Nakliye Firmaları

Kazakistan nakliye firmaları Türkiye Kazakistan arası taşıma hizmetleri veren kuruluşlardır.Firmamız bu hatta yoğun çalışmalar yapan nadir firmalar arasında yer almakta, Türkiye Kazakistan lojistik seferlerini İran üzeri, Gürcistan, Azerbaycan üzeri ve Gürcistan, Rusya üzeri kullanmak suretiyle gerçekleştirmektedir. Yerli sermayemizin üretmekte olduğu binlerce çeşit ticari ürünün Kazakistan şehirlerine nakliyesini karayolu taşımacılık yönetmeliğinin içermekte olduğu tüm kriterlere uygun olarak gerçekleştiren nadir firmalar arasında sağlam zeminli yer tutmuş olan kuruluşumuz, başarılı çalışmalarına her geçen gün yeni kazanımlar ekleyerek kurumsal kimlik kazanma yolunda son derece istikrarlı bir şekilde taşıma hizmetleri sunmaktadır.

kazakistan çalışan nakliye firmaları

Kazakistan nakliye firmaları

Bir yükü varış adresine hasarsız ulaştırılması kadar önemli olan diğer husus, yükün hedeflenen süre zarfında teslim adresine ulaştırılmasıdır. Bu anlamda firmamız son derece dikkatli hareket ediyor, son model araçları ve eğitimli şoförleri ile bekleme yapmaksızın nakliye hizmeti vererek en kısa sürede yükün teslim edilmesi gereken adrese ulaştırılmasını sağlıyor. Kazakça resmi dili olmasına rağmen Rusça’nın yoğun olarak kullanıldığı Kazakistan ile ticaret işbirliğimiz çerçevesinde yapılan nakliye anlaşmalarında iletişim kurduğumuz dil yine Rusça olmakta, ve iletişimlerimiz Rusça bilen elemanlarımız vasıtası ile son derece sağlıklı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Mersin ve Antalya’da oldukça gelişmiş olan sera sebzeciliği kapsamında yoğun olarak üretilen domates başta olmak üzere tüm yaş sebze çeşitlerinin Kazakistan’ın Astana, Almaty, Çimkent gibi birçok şehrine taşınması işlemlerini soğutuculu frigo tırlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Kazakistan nakliye çalışmalarımız komple tır yükleme, parsiyel yük taşıma, ağır nakliyat, frigo tır nakliyesi ve konteyner taşıma şeklinde çeşitlilik arz etmekte, bahsi geçen tüm yük grupları ile ilgili uygun tır ve kamyonlarımız her an yüklemeye hazır pozisyonda konumlandırılmıştır.

Kazak ülkesine nakliye hizmetleri veren sayılı firmalar arasında çok önemli ve değerli bir konuma sahip bulunan Mersin Lojistik firmamız Kazakistan ihracat ve ithalat yük taşıma taleplerini yeterli kapasite de karşılamakta, lojistik sektöründe çok önemli işlere başarı ile imza atmaktayız.