Kazakistan Parsiyel

Kazakistan parsiyel çalışmalarını kararlılıkla sürdürmeye devam eden firmamız, zaman içerisinde gelen komple tır taleplerini karşılıksız bırakmamak adına çok sayıda tır firması ile işbirliği içerisinde girerek 21 tona kadar olan her türlü komple yükün taşınması işlemlerini de son derece kaliteli bir hizmet anlayışı ile ilerletmektedir.

Yüz ölçümü ve ekonomisi bakımından Türk Cumhuriyetlerinin en büyük ülkesi olan Kazakistan’a komple tır taşıma ve parsiyel yük nakliyesi çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.Haftanın belirli günleri İstanbul depolarımızdan çıkış sağlayarak organizasyonları gerçekleştirmekteyiz.

Yükleriniz tercihinize göre adreslerinden alınabilmekte, aynı zamanda depomuza göndermek suretiyle araçlarımıza aktarılmaktadır.Erenköy ve Halkalı gümrük çıkışlı çalışmalarımız ihracat yüklerinin yanı sıra transit kapsamlı üçüncü ülke yüklerini de kapsamaktadır.Yerli ve yabancı plakalı araçlarımızla gerçekleştirdiğimiz taşımacılık işlemlerinde en belirgin özelliğimiz olabilecek en kısa sürede varışı tamamlamaktır.Varışlarımız Kazakistan’da gümrük noktalarına teslim şeklinde olmaktadır.

Her ebat ve ağırlıkta ki parsiyel ve kargo yükleriniz depomuzda titizlik ve itina ile ambalajlanarak tırlarımıza yüklenmektedir.Tüm taşımalarımız sigortalı olarak yapılmakta, taşıma fiyatlarımız her bütçeye uygun oldukça ekonomiktir.

Kazakistan’a taşımakta olduğumuz parsiyel yüklü tırlarımız farklı güzergah kullanmakta, yerine göre Rusya üzerinden, yerine göre Gürcistan, Azerbaycan üzerinden Bakü-Aktau limanları arasını roro gemisi ile geçmek suretiyle gerçekleştirmekteyiz.

Parça yüklerinizin taşınması ile ilgili taleplerinizi web sitemiz iletişim bölümünde yer alan mail adreslerimiz ile telefonlarımıza sözlü veya yazılı olarak ebat ve ağırlıkları yük özellikleri belirtilecek şekilde bildirebilir, en kısa sürede taşıma navlun fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.