Kiev Nakliye

Kiev nakliye faaliyetlerimiz bünyesinde çalıştırdığımız tır ve kamyonlarımz son model araçlardan oluşmakta, her biri cmr sigortası kapsamında yük taşımaktadır. Türkiye Ukrayna arasında gelişen ticari ilişkiler çerçevesinde özellikle başkent Kiev’e gönderilmekte olan her türlü ihraç kayıtlı ticari eşyanın taşınmasında büyük paya sahip olan firmamız Kiev nakliye çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir.

Karayolu komple tır ve parsiyel çalışmalarımızın yoğun olarak sürdüğü Kiev’e deniz üzeri roro ile de seferler yapmaktayız. Kiev çalışan nakliye firmaları içerisinde öne çıkan çalışmaları ile dikkat çeken firmamız, yapmakta olduğu lojistik çalışmalarında son derece özveride bulunmakta, kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmektedir.

Sunmakta olduğu kaliteli hizmetlerinden dolayı tercihe edilen firmamız kurulduğu ilk günden bu yana sektörde güzel çalışmalara imza atmış olmanın gururu ile teknolojik alt yapısını sürekli güncellemekte ve güçlendirmektedir. Ukrayna nakliyat alanında en çok talep edilen ürünler genellikle Kiev şehrine gönderilmekte, potansiyeli gereği büyük miktarda mal alımı gerçekleştirmektedir. Alınan malların tamamı firmamız vasıtası ile taşınmaya gayret gösterilmekte, buna bağlı olarakta büyük oranda taşıma gerçekleştirmekteyiz.

Mersin şehrimizde imal edilen bir çok çeşit ticari ürünün Kiev şehrine taşınması ile ilgili oldukça geniş kapsamlı çalışmalarımız bulunmakta, sözü geçen destinasyonla ilgili komple tır taşıma navlunumuz 2.600 dolar, transit süre yaklaşık 4 ila 5 gün aralığında olup, maksimum yük taşıma tonajı 22.000 kilogram’dır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.