Kırgızistan Nakliye

KIRGIZİSTAN TARİHİ GEÇMİŞİ

Sovyetler Birliği’nin dağılmasının ardından 1991 yılında bağımsızlığını ilan eden ülkelerden biri olan Kırgızistan, toparlanma sürecinin ardından dış dünyaya uyum sağlayarak büyüme hızını sürdürmeye başlamıştır. Sovyet döneminden kalan ticari işletmelerin birçoğu ya kapanmış ya da küçülmeye gitmiş, yerine yeni yüzler ve yeni firmalar kurularak ticari faaliyetleri her geçen gün arttırmıştır. Bir Orta Asya ülkesi olan Kırgızistan’ın denize kıyısı bulunmamaktadır. Dolayısı ile iklimi soğuk ve kurak seyreden bir yapıya sahiptir.

KARAYOLU NAKLİYE FAALİYETLERİMİZ

Kırgızistan nakliye çalışan firmalar arasındaki yerini her geçen gün büyüterek sağlamlaştıran firmamız, birçok ülkenin lojistik hattında başarılı çalışmalarını sürdürdüğü gibi Türk Cumhuriyetlerinin parlayan yıldızı Kırgızistan nakliye hattında da çalışmalarını hedefleri doğrultusunda özverili bir şekilde devam ettirmektedir. Avrupa ülkelerinden Kırgızistan’a taşınması düşünülen tüm ürünlerin nakliyesinde tüm gerekliliklere uygun şekilde transit taşımalarını gerçekleştirmekteyiz. Uluslar arası nakliye çalışmalarımızda prensip edindiğimiz hizmetlerin başında seri ve hızlı servis, güvenli taşımacılık ve hedeflenen zamanda teslim birincil önceliklerimiz arasındadır.

kırgızistan çalışan nakliye firmaları

Kırgızistan nakliye firması

Türkiye’nin tüm limanları kullanılmak suretiyle taşınan her türlü yük grubunun transit kapsamlı taşınmasında C2 yetki belgemiz ve TIR Karne sistemimiz kullanılarak CMR sigortası dahilinde hizmet sağlamaktayız. Kuru yük taşımacılığı ile birlikte gabari dışı ağır tonajlı yükler, yaş sebze meyve, soğuk zincir ve kimyevi madde türü ürünler ve konteyner taşımacılığı gibi konularda tüm bu yüklere uygun araçlarımız ve deneyimli sürücülerimizle  taşımaları gerçekleştiriyoruz.

SOĞUK ZİNCİR ÜRÜN TAŞIMACILIĞI

Frigo yük gruplarınızı güvenli ellerle hedeflediğiniz adreslere ulaştırılmakta, kompe tır taşımacılığı ile birlikte parsiyel  ve kargo yükü taşımacılığıda firmamız bünyesinde mevcut olup İstanbul da bulunan parsiyel depolarımızdan çıkışlarımız haftanın belirli günleri sistematik bir şekilde devam etmektedir. İstanbul Bişkek nakliyesinde öne çıkan özelliklerimizin başında işimize olan saygımızdan kaynaklanan kaliteli hizmet sunma anlayışımız gelmekte, bu anlayışımız neticesinde ortaya çıkan göstergeler olumlu sonuçlar doğurmaktadır.

Uluslararası karayolu taşımacılığı kurallarına tam riayet ederek lojistik ve nakliye çalışmaları yapmakta olan firmamız her türlü ihracat ve transit kayıtlı yükün Kırgızistan’a taşınması konusundan son terece titiz çalışmalar yapmakta, gönderici ve alıcı firmaların beğenisini kazanabilecek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Karayolu nakliye alanındaki çalışmalarımız, araç filomuz da bulunan öz mal ve kiralık araçlarımızla aksaklık ve kesinti olmaksızın devam etmektedir. Firmamız, önce hizmet anlayışıyla kalite politikasından ödün vermeden müşteri odaklı taşımacılık çalışmalarının yanı sıra gümrükleme, depolama, sigorta aracılık ve acentelik hizmetleri de sunmaktadır.

Bütçenize en uygun tır ve kamyon taşıma fiyat tekliflerimizi ısrarla talep ediniz