Kosova Nakliye

KOSOVA KARAYOLU NAKLİYE

Kosova nakliye sektöründe uluslararası kara yolu lojistik hizmetleri sunan firmamız, ülkemizin ticari alandaki faaliyetleri çerçevesinde taşımacılık, ihracat ve ithalat nakliyat çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Kosova’nın tüm bölgelerine ihraç edilen ürünlerin nakliyesinde başarılı taşıma grafiğine sahip olmamızın verdiği öz güven ile olağan üstü işlere imza atmakta, bu alanda tercih edilen kuruluşlar sıralamasında zirvede yer almaktayız. Kosova’ya İhracat taşımaları ile  ithal edilen her türlü taşınabilir ürünün Türkiye ve üçüncü ülkelere taşınması hususunda ithalat ve transit nakliye çalışmalarımız komple tır taşımacılığı ile parsiyel, grupaj ve kargo yük nakliyesi gibi detaylı çalışmalarımız mevcut bulunmaktadır. Kosova’ya kuru yük nakliyesi, gabari dışı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde ve konteyner nakliyesi alanlarında adı geçen yük gruplarına uygun tipte tır ve kamyonlarımız ile nakliye çalışmaları yapmaktayız.

kosova parsiyel nakliye firmaları

Kosova parsiyel firması

ARAÇ FİLOMUZ

Standart ve mega dorse tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımız, konteyner taşımasına uygun, kilitli dorseli araçlarımızla tüm taleplere zamanında, yeterli ve olumlu yanıtlar vermekteyiz. Uluslararası kara yolu nakliye çalışması yapan firmalarla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Kosova karayolu nakliyesi hattında da kısa sürede aranan ve tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır. Kosova karayolu lojistik hattında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul depomuzdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde mevcuttur. Yükleriniz talebinize göre adreslerinden alınarak depomuzdan çıkış yapmak suretiyle Kosova’nın  başta Priştina olmak üzere tüm şehirlerine gümrük veya adres teslimi şeklinde ulaştırılmaktadır.

KOSOVA İHRACAT İTHALAT NAKLİYE FAALİYETLERİMİZ

Türkiye Kosova arası karayolu nakliyesinde ihracat ve ithalat çalışmalarında olabildiğince kaliteli servis hizmeti sunan Mersin Frigo, uluslararası yük taşıma yetki belgesi kapsamında son derece önemli işlere imza atmaktadır. Nakliye çalışmalarımızı, kurmuş olduğumuz geniş araç filomuz bünyesinde bulunan son model tır ve kamyonlarımız ile acentelerimize ait Kosova plakalı tır ve kamyonlarımızla alanında deneyimli sürücü ve operasyon ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan tüm seferlerde uydu kontrollü araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tesbiti yapılarak gönderici ve müşterileri pozisyonunda ki firmalara anında araç konum bilgi akışı sağlanmaktadır. Kosova ihracat veya ithalat yüklerinizin CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi dahilinde taşınması konusunda tüm taleplerinizi firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Balkanların en küçük yüz ölçümüne sahip bulunan ülkesi Kosova üretime dayalı bir araziye çok fazla sahip bulunmadığından tüm temel ihtiyaç maddelerini dışarıdan temin etmektedir. Bu anlamda en büyük rolü üstlenmiş olan ülkemiz Kosova’ya önemli oranda yük ihracatı gerçekleştirmekte, yıllık bazda ortaya çıkan ihracat hacmi hatırı sayılır oranlara ulaşmaktadır. İstanbul dışında bulunan illerimizdeki hazır durumda olan parsiyel yüklerin Kosova’ya taşınması, eşyaların İstanbul’da bulunan parsiyel depolarımıza iç nakliye ile gönderilerek, yine İstanbul gümrüklerinde gümrük yapılmaları suretiyle sağlanmaktadır. Mersin’den ihracat yükü 22 ton Kosova Priştina şehrine taşınması ile ilgili karayolu nakliye bedeli 2.400 euro’dur.