Kuveyt Nakliye

Genel anlamda en yoğun lojistik çalışmalarımızın bulunduğu ülkeler arasında yer alan Kuveyt’e taşıma faaliyetlerimiz aralıksız devam etmektedir. Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerinden Kuveyt’in tüm şehirlerine taşınması planlanan her türlü yükün sevkinde geniş kapsamlı nakliye hizmeti vermekteyiz.

Avrupa ve Asya ülkelerinden Ürdün’e sevk edilen 3. Ülke  transit yüklerin taşınmasında da çalışmalarımız mevcut olup, çeşitli ebatlarda paletli ve kuru yüklerin taşınmasında standart tenteli araçlarımız, soğuk zincir, donmuş ürün, yaş sebze meyve ve kimyevi madde gibi yükler  için frigo araçlarımız, gabari dışı ağır tonajlı yükler için lowbed ve açık kasa sal dorse tırlarımız ve konteyner taşımacılığına uygun kilitli dorseli araçlarımız ile tüm taşımaları gerçekleştirmekteyiz. Kuveyt’e gönderilecek parsiyel yüklerin taşınması ile ilgili İstanbul Ambarlı liman çıkışlı gümrükleme sistemimiz ile haftalık düzenli çıkışlarımızla, parsiyel yükleri adreslerinden alınmak suretiyle, konteynerler ile Kuveyt’de liman veya adres teslimi hizmet sunmaktayız.

Kuveyt’e lojistik hizmetleri dışında, ayrıca depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz de mevcuttur. Firmamız Uluslar arası Nakliyeciler Derneği üyesi olup C2 taşıma yetki belgesine sahiptir. Tüm taşımalarımızı CMR sigortası kapsamında sürdürmekteyiz. Yapılan sevkiyatlar denizyolu destekli karayolu olarak sağlanmaktadır. Araçlarımızın aktarılması İskenderun limanı roro gemileri ile gerçekleştirilmekte, varışlar Kuveyt limanına yapılmaktadır.

Genel hatları ile Kuveyt nakliyesi konusuna hakim olan firmamız kısa süre içerisinde aranan ve tercih edilen firma düzeyine ulaşmıştır.Kuveyt çalışan nakliye firmaları arasında göz dolduran yerini muhafaza eden firmamız tüm nakliye taleplerinize en hızlı ve güvenilir şekilde en uygun taşıma navlun teklifleri ile yanıt vermektedir. Türkiye’den Kuveyt’e nakliye bizim işimizdir.Nakliye hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız