Kuzey Irak Nakliye

Kuzey Irak nakliye hattında faaliyet göstermekte olan lojistik kuruluşları içerisinde büyük kapsamlı proje işlerin taşımasını yapan firmalar arasında yer alan Mersin Frigo, sektöre adım attığı ilk günden bu yana nakliyecilik çalışmalarını layıkı ile sürdürmektedir.

Türkiye’ den ihraç edilen her türlü yükün kuzey Irak kürt bölgesinde bulunan Zaho, Erbil, Kerkük ve Süleymaniye gibi şehirlere teslimatlarını 3-4 günlük kısa bir süre içerisinde sağlamaktayız.

Irak nakliye konusunda son derece tecrübeye sahip olan firmamız ihraç ve transit kapsamlı yükleri 27 tona kadar taşıyabilmekte, yüklemeden teslimata kadar tüm periyotları usulüne uygun olarak yerine getirmektedir.

Komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarımızla İstanbul depolarımızdan parsiyel yük nakliyesi de yapmaktayız. parsiyel yükleriniz İstanbul dışında ki şehirler de ise iç nakliye yapmak suretiyle yüklerinizi bulundukları adreslerinden teslim alabiliyoruz.

Irak parsiyel taşıma da aciliyeti olan yük türleri için organize etmiş olduğumuz küçük çaplı ekspres araçlarımızla en fazla iki gün içerisinde kuzey Irak’ ın tüm bölgelerine teslimatları gerçekleştirebiliyoruz.

Türkiye Irak arası taşıma yapan araçlarımız yüksek modelli olup, yük konumlarına göre tenteli tır, frigo dorse, açık kasa, konteyner kilitli dorse ve ağır nakliyat aracı lowbed dorselerden oluşmakta, çeşitlilik arz eden araçlarımız vasıtasıyla hiç bir yükünüz yerde kalmamaktadır.

Avrupa’ nın başta Almanya, İtalya, Fransa ve Hollanda olmak üzere tüm ülkelerinden Irak’ a gönderilmesi planlanan malzemlerin Türkiye üzerinden transit olarak geçişi teminat kullanmak suretiyle firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bu tür transit taşımalar direkt servis yapılabildiği gibi Mersin’ den aktarmalı olarak ta gerçekleşebilmektedir.

Kuzey Irak nakliye talepleriniz için firmamızı aramanız yada mail ile bildirim yapmanız yeterli olacaktır.

Transit ve ihracat kayıtlı yük gruplarından bazıları olan inşaat malzemeleri, yapı malzemeleri, medikal ve tıbbi eşyalar, mobilya grupları, kimyasal maddeler, beyaz eşyalar, otomotiv yedek parçaları, iş makinaları, ekskavatörler, beton santralleri, jeneratörler, kule vinç, biçerdöverler, tarım makinaları, fore kazıklar gibi ismini sayamadığımız bir çok kalem ürünün Irak’a nakliyesini son derece titiz ve özenli çalışmalarımızla adreslerine ulaştırmaktayız.