Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Nakliyat

Ülkemiz ile yavru vatanımız Kuzey Kıbrıs ile aramızda ki ticaret hatırı sayılır düzeylere ulaşmaktadır. Özellikle Lefkoşa, Gazi Magosa, Girne gibi şehirlerine ülkemizin dört bir yanından her türlü yük gruplarını sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşımaktayız. Kuru yükler, ağır nakliyat yükleri, soğuk zincir ve donuk ürünlerin taşınması ve konteyner nakliyesi gibi alanlarda taşımacılık faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Mersin ve Taşucu limanlarından roro ve konteyner gemileriyle hareket etmek suretiyle kısa sürede Kıbrıs’a ulaşmaktayız.

kuzey kıbrıs çalışan nakliye firmaları

Kuzey Kıbrıs Nakliye Firması

Yetki belgemiz kapsamında mevcut bulunan tır ve kamyonlarımızla her türlü ürünün taşınması işlemlerini kısa sürede teslim adresine ulaştırıyoruz. Komple tır taşımacılığı ve Parsiyel kargo yüklerini de her hafta düzenli olarak Mersin ve İstanbul depolarımızdan çıkış yaparak yürütmekteyiz. Avrupa’dan gönderilen transit yüklerin ulaştırılmasında da büyük pay sahibi olan firmamız sizlere sınırsız hizmet vermenin gururu ile her geçen gün büyüme yolunda emin adımlara ilerlemektedir.

Türkiye’den Kuzey Kıbrıs’a taşınan ürünler ihracat ve transit kapsamlı olarak ikiye ayrılmaktadır. Teminat ve Transit işlem bedellerinden dolayı ihracat yüklemeleri gibi fiyatlandırma yapılamamakta olan transit yüklerin fiyatları araçların yakıt alamıyor olması nedeniyle biraz daha farkılık göstermektedir. Ancak müşterilerimizin mağduriyetleri olmasın diye transit taşıma fiyatlarımızı da oldukça makul tutmakta, herhangi bir zararın ortaya çıkmasını veya minimum seviyeye inmesini sağlamaktayız.

Ülkemizin tüm şehirlerinden Kıbrıs’a nakliye hizmetlerimizi yüklerin bulundukları adreslerinden alınarak Mersin limanlarından roro gemisi ile Magosa limanına varacak şekilde karşı gümrük işlemlerinin yapılması şeklinde gerçekleştirmekteyiz. Magosa limanında gümrük işlemleri bitirilen ürünlerin başta lefkoşa olmak üzere diğer tüm şehirlere adrese teslim şeklinde ulaştırılmasını da sağlıyor, bu iç nakliye hizmeti için ayrıca navlun talebinde bulunmuyoruz.

Kuzey Kıbrıs’a komple tır taşımacılığının yanında her hafta düzenli olarka çıkış yapmakta olduğumuz İstanbul depolarımız sürekli olarak aktif halde çalışmaktadır. Ayrıca frigo tır nakliyesi, konteyner taşımacılığı ve gabari dışı ağır nakliye hizmetleri de sunmakta olan firmamız, her türlü ürün grubunun Kıbrıs şehirlerine ulaştırılmasını sağlıyor, tüm taşımalarda cmr sigortası kapsamında çalışmalarımız bulunuyor. Türkiye Kıbrıs arası nakliye taleplerinizde bir telefon mesafesi kadar uzaklıkta buluna firmamız en uygun taşıma navlun ve koşulları ile hizmetlerine devam etmektedir.